بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

مهراد جم؛ خواننده و ترانه سرای پاپ ایرانی

محسن سعیدی کیا با نام هنری مهراد جم یکی از خوانندگان جوان ایرانی در سبک پاپ است. او در 9 اردیبهشت 1398 با انتشار تک آهنگ شمال در مدت کوتاهی به شهرت رسید. مهراد جم همچنین قبل از خوانندگی در سنین نوجوانی در تعدادی فیلم از جمله سریال “چای شیرین” در شبکه‌ی آبادان به ایفای نقش پرداخته است.

نام: محسن سعیدی‌کیا
نام هنری: مهراد جم
تاریخ تولد: 1376/05/14
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (882k) mehraadjam

بیوگرافی مهراد جم

مهراد جم با نام اصلی محسن سعیدی‌کیا متولد 14 مرداد 1376 در آبادان، ایران است. او در کمتر از یک ماه با انتشار دو آهنگ گل بی گلدون و شمال به شهرت رسید و در خرداد 1398 با انتشار آهنگ شیک و پیک به این شهرت افزود. هادی حسینی مدیر برنامه و مسعود جهانی تنظیم کننده‌ی آهنگ های او می‌باشند و شاید یکی از عوامل موفقیت و مطرح شدن مهراد جم علاوه بر همکاری او با مسیح و آرش عدل پرور، حضور مسعود جهانی در کارهای او بوده است. مهراد جم علاوه بر خوانندگی در زمینه‌ی ترانه‌سرایی نیز فعالیت کرده است، به عنوان مثال ترانه‌ی قطعه ی جان جان میثم ابراهیمی توسط او نوشته شود.

انتقاد از نحوه ی اجرای مهراد جم در آهنگ های اخیرش

مهرادجم در اجراهای اخیرش تلاش کرده تا سبک خوانندگی خود را به سبک خوانندگان زیر زمینی نزدیک کند، اما این آثار با نواقص زیادی همراه بوده است و اگر در جهت رفع آن تلاش نکند، ممکن است مانند بسیاری از خوانندگان دیگر بعد از کمی فعالیت از دور خارج شده و خیلی زود به فراموشی سپرده شود.

حرکات عجیب مهراد جم در کنسرت اولش در ترکیه

مهراد جم در 4 بهمن ۱۳۹۸ در تالار شهر جزیره کیش روی صحنه رفت تا پس از کش و قوس‌های فراوان، کنسرت اولش را برگزار کند، اما حرکات عجیب و غریب و فریادهایش در آن “جواب نمیدین عصبی میشم” در فضای مجازی حاشیه ساز شد و واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت.

مهاجرت مهراد جم به ترکیه و دوستی‌اش با دنیا جهانبخت

مهراد جم اخیرا به ترکیه مهاجرت کرده و با دنیا جهانبخت وارد رابطه‌ی دوستی شده است. آن‌ها در تاریخ 29 مهر 1399 با انتشار ویدیوی در صفحه‌ی اینستاگرام خود، پس از گذشت مدتی از شایعه‌ی دوستی‌یشان، این خبر را تایید کردند.

دنیا جهانبخت در بغل مهراد جم
دنیا جهانبخت در بغل مهراد جم
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *