بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

مهدی قایدی؛ فوتبالیست ایرانی

بیوگرافی مهدی قایدی

بیوگرافی مهدی قایدی

مهدی قایدی در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۷۷ در بوشهر به دنیا آمد. او یکی از فوتبالیست های با استعداد ایران می باشد و انون در تیم استقلال بازی می کند و می درخشد. مهدی قایدی نیز مانند بسیری از فوتبالیست ها تحصیلات زیادی ندارد و به رشد مهارت خود پرداخته است و اکنون یک از بهترین بازیکنان لیگ برتر است. مهدی قایدی الگوی فوتبالی اش را نیمار انتخاب کرده است و سعی می کند مانند او بدرخشد. این بازیکن با استعداد اکنون متاهل می باشد.

ناممهدی قایدی
ملیتایرانی
شغلفوتبالیست
تولد۱۴ آذر ۱۳۷۷
اینستاگرامmehdighayedi10
بیوگرافی مهدی قایدی

شروع فوتبال و مسیر شهرت

مهدی قایدی فوتبال خودش را از تیم پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر شروع کرد و به مرور زمان توانست خودش را ثابت کند. او در سال ۱۳۹۵ موفق شد به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند و توپ بزند. مهدی قایدی با توجه به سن و سال کمش موفق شد در اولین فصل حضورش در این باشگاه ۱۰ گل برای تیمش بزند و آمار بی نظیری از خودش برجای بگذارد به طوری که او در انتهای فصل به عنوان پدیده لیگ شناخته شد. مهدی قایدی بعد از درخشش در این تیم در سال ۱۳۹۶ با قراردادی ۵ ساله به استقلال پیوست. او هم انون در استقلال بازی می کند و یکی از مهره های اصلی این تیم به شمار می رود.

تیم ملی

مهدی قایدی سابقه حضور در تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران را دارد و در جام جهانی زیر بیست سال ۲۰۱۷ نیز بازی کرده است. مهدی قایدی در زمان سرمربیگری اسکوچیچ برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد. نخستین بازی او در برابر تیم ملی ازبکستان بود که زمان کمی در ترکیب ایران حضور داشت. با توجه به بازیکنان بزرگ تیم ایران فرصت کمی در اختیار مهدی قایدی قرار گرفته است و در صورتی که فرصت به این بازیکن جوان داده شود او قطعا می تواند خودش را ثابت کند.

ازدواج

مهدی قایدی در سال ۱۳۹۸ زمانی که تنها ۲۱ سال داشت ازدواج کرد. تاکنون شایعه زیادی درمورد او و همسرش منتشر شده است که درستی آنها قطعی نیست.

ماجرای تصادف شدید

یکی از مشکلات مهدی قائدی در روز ۹ بهمن سال ۱۳۹۶ رقم خورد. او زمانی که برای انجام دادن کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود تصادف شدیدی کرد که سریعا به بیمارستان خلیج فارس منتقل شد. علاوه بر مهدی قایدی برخی از دوستانش نیز در ماشین حضور داشتند که متاسفانه یکی از پسران حاضر در این تصادف درگذشت.

فضای مجازی

مهدی قایدی علاوه بر فوتبال به فضای مجازی نیز علاقه خاصی دارد. او در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و تعداد دنبال کنندگان او تقریبا ۱/۲ میلیون نفر است.

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی کیم میونگ جون؛ خواننده گروه آسترو

بیوگرافی

بیوگرافی پارک جین وو؛ هنرمند کره جنوبی

بیوگرافی

سون جی هیون؛بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

کوان اون بی؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *