اینستاگرام وب‌سایت شانس را دنبال کنید.

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

مهدی احمدوند؛ خواننده پاپ ایرانی

بیوگرافی مهدی احمدوند

بیوگرافی مهدی احمدوند

مهدی احمدوند در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۷۰ در کرج به دنیا آمد. وی خواننده ، آهنگساز، ترانه‌ سرا و تنظیم‌ کننده می باشد، سبک کاری او پاپ است. او در رشته موسیقی تحصیل کرده است که امروزه طرفداران زیادی به خاطر صدای زیبایش دارد و توانسته خودش را به عنوان خواننده پاپ ایرانی ثابت کند. مهدی احمدوند اصالتی همدانی دارد اما خودش در کرج به دنیا آمده و در همین شهر نیز بزرگ شده است. مهدی احمدوند الگوی خودش را آقای شادمهر عقیلی بیان کرده است که علاقه شدیدی به او دارد و سعی می کند همواره از او بیاموزد.

نام مهدی احمدوند
ملیت ایرانی
شغل خواننده ، آهنگساز، ترانه‌ سرا و تنظیم‌ کننده
سبک کاری پاپ
تولد ۲۹ بهمن ۱۳۷۰
اینستاگرام mehdi_ahmadvandoriginal
بیوگرافی مهدی احمدوند

شروع فعالیت

مهدی احمدوند نیز مانند بسیار از خوانندگان در دوران کودکی علاقه بسیار شدیدی به موسیقی داشته است. او در همان دوران زمانی که تنها ۱۴ سال داشت برای آموختن ویولن در کلاس شرکت کرد. ویولن ساز مورد علاقه مهدی است، او بد از یادگیری ویولن تصمیم گرفت برای شروع خواندن ابتدا آهنگسازی و ترانه گفتن را بیاموزد تا بتواند برا خودش هم ترانه بگوید و هم آهنگسازی بکند. نخستین باری که مهدی احمدوند واند در سال ۱۳۹۰ بود زمانی که او آهنگ عشق اول را منتشر کرد. آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم کننده این آهنگ نیز خود مهدی بوده است. ناگفته نماند مهدی احمدوند به خوانندگان بسیاری کمک کرده است و ترانه و آهنگسازی آنها را انجام داده است.

شناخته شدن با عشق اول

مهدی احمدوند بعد از منتشر کردن آهنگ عشق اول توانست شهرت حوبی را در بین مردم به دست بیاورد. بسیاری از مردم او را با همین آهنگ می شناسند زیرا تامدتی بهترین آهنگ بوده است به طوری که بسیای از مردم آن را روی آهنگ پیشواز خودشان گذاشته بودند.

نخستین کنسرت

نستین کنسرت مهدی احمدوند در تهران را در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۳ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد که بازخورد خوبی داشت و افراد بسیاری در آن حضور یافتند. البته کنسرت او در سال ۱۳۹۴ در بندر ماهشهر به دلیل اعتراض غبیشاوی لغو شد که انتقادات بسیاری را به همراه داشت. این موضوع باعث شد که بی‌ بی‌ سی نیز به این موضوع واکنش نشان دهد.

آیا مهدی احمدوند ازدواج کرده است؟

اطلاات زیادی از زندگی خصوصی مهدی احمدوند موجود نمی باشد اما آنچه که به نظر می رسد او تانون ازدوج نکرده است و مجرد می باشد.

گزیده از آثار

شهرت در اینستاگرام

مهدی احمدوند از جمله خوانندگان پرطرفدار در اینستاگرام می باشد. تعداد فالوئرهای پیج او تقریبا ۱/۷ میلیون نفر می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی مجریگری

علی ضیاء؛ مجری محبوب ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مجریگری

حامد آهنگی؛ کمدین ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مهشید جوادی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

باران کوثری؛ بازیگر ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *