بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

مدریک؛ شعبده باز معرف اینستاگرام

محمد حیدری معروف به مدریک، شعبده باز معروف و محبوب ایرانی است. با ما همراه باشید تا با این جوان باهوش ایرانی بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

محمد حیدری متولد آذر ماه ۱۳۶۷ در تهران است. او یک شعبده باز ایلوژنیست است که با نام هنری مدریک یعنی پسر با هوش در زمینه منتال و ذهن خوانی و تردستی فعالیت می کند. پدرش از اهالی هنر و مدیر سینما است و او از کودکی با این گونه هنرها و اجراها آشنا بوده است. محمددر یک خانواده چهار نفره به دنیا آمد و یک برادر یه نام مهران دارد که او نیز در زمینه بازیگری و هنر فعالیت دارد.

آغاز شعبده بازی

مدریک به دلیل علاقه به تردستی از شش سالگی به دنبال فراگرفتن این حرفه رفت. او برای این منظور به سراغ یکی از شعبده بازان حرفه ای به نام داریوش رفت و یک تردستی جالب را یاد گرفت. از هشت سالگی به همراه شعبده بازان معروف، روی استیج رفت.

بیشتر بخوانید: احسان علیخانی؛ مجری تلویزیون ایران

آیا مدریک ازدواج کرده است؟

محمد در سال ۱۳۹۶ با همسرش بهار ازدواج کرده است و این خانم در بیشتر نمایش ها به همراه همسرش حضور پیدا می‌کند و در اجرا همسرش را یاری می دهد.

حضور در عصر جدید

محمد حیدری در برنامه عصر جدید به همراه همسرش حضور پیدا کرد و موفق شد نمایش خیره کننده ای اجرا کند. او در برنامه عصر جدید همسر خود را درون یک جعبه قرار داده و سپس درب جعبه را بسته و چندین نیزه تیز را درون جعبه وارد کرد بدون اینکه آسیبی به همسرش برسد و بعد از چند دقیقه همسرش از جعبه بیرون آمد و نکته عجیب اینکه یک خانم دیگر نیز از همان جعبه بیرون آمد که باعث شگفتی داوران عصر جدید شده و با چهار چراغ سفید به مرحله بعد صعود کرد.

محمد در عصر جدید، سومین نفر از سمت چپ

آیا مدریک قصد مهاجرت دارد؟

محمد در این باره می گوید:

پیشنهاد اجرا در خارج از کشور را داشتم ولی فعلا تصمیمی در این باره نگرفته ام. برایم مهم است که در ایران این هنر را به صورت مدرن معرفی کنم و فعلا همه فکر و ذکرم شده طراحی، اجرا و تمرین!

فعالیت در اینستاگرام

اکنون مدریک در اینستاگرام به انتشار نمونه کارهای شعبده بازی خود می پردازد و حدود 398 هزار دنبال کننده دارد. لازم به ذکر است که او علاوه بر انتشار کلیپ هایی از اجرای خود به آموزش ترفندهای شعبده بازی نیز مشغول است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

دی‌جی خالد؛ رپر آمریکایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سم اسمیت؛ خواننده بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

استینگ؛ خواننده راک

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی نویسندگی

مل گیبسون؛ بازیگر و کارگردان آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *