بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

مزدک میرزایی؛ گزارشگر فوتبال

مزدک میرزایی مجری تلویزیون، گزارشگر فوتبال، نویسنده و مترجم است. او از سال 1376 با گزارش مسابقه میان تیم‌های نانت و موناکو به مدت 10دقیقه در کنار جواد خیابانی به گروه گزارشگران فوتبال شبکه ی سه تلویزیون پیوست. مزدک میرزایی در تابستان 1398 همراه با همسرش از ایران خارج شد و به شبکه ماهواره‌ ی ایران اینترنشنال در لندن پیوست. او همچنین یک آرشیو کامل از صدا و سیما خارج کرده و با خود برده است.

نام: مزدک میرزایی
تاریخ تولد: 1349/06/26
ملیت: ایرانی
محل سکونت: لندن، انگلستان
وضعیت تاهل: متاهل
اینستاگرام: (150k) mazdak.mirzaie.official

بیوگرافی مزدک میرزایی

مزدک میرزایی متولد 26 شهریور 1349 در تهران می باشد، اما مدتی همراه با خانواده در آبادان زندگی کرده است. پدرش علی اصغر میرزایی کارگردان سابق تلویزیون می باشد. مزدک میرزایی فارع التحصیل دکترای حقوق بین‌الملل عمومی از دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات تهران است. او در چند سال اخیر ازدواج کرده و متاهل است.

ورود مزدک میرزایی به تلویزیون

مزدک میرزایی در سال 1376 با معرفی پدرش وارد تلویزیون شد. اولین گزارش رسمی او بین تیم های نانت و موناکو به مدت 10 دقیقه در کنار جواد خیابانی بود و پس از آن به گروه گزارشگران فوتبال شبکه ی سه تلویزیون پیوست.

حضور مزدک میرزایی در برنامه ی نود

مزدک میرزایی دوبار در نبود عادل فردوسی پور اجرای این برنامه را برعهده گرفت.

مدرسه ی فوتبال مزدک میرزایی

مزدک میرزایی دوره های مربیگری C و D را پشت سر گذاشته و مدرسه ی فوتبال دارد. فرزندان علی کریمی زیر نظر او در این آموزشگاه فوتبال پایه را یاد گرفته اند.

فعالیت مزدک میرزایی در مطبوعات

مزدک میرزایی علاوه بر گزارشگری فوتبال در روزنامه ی جام جم و سایت خبر آنلاین به عنوان نویسنده لیگ های اروپایی و مترجم مقالات ورزشی فعالیت کرده است.

مهاجرت مزدک میرزایی به لندن

مزدک میرزایی در تابستان 1398 همراه با همسرش از ایران خارج شد و به شبکه ماهواره‌ ی ایران اینترنشنال در لندن پیوست. او همچنین یک آرشیو کامل از صدا و سیما خارج کرده و با خود برده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *