بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

متین دو حنجره؛ خواننده‌ی ایرانی در سبک راک شرقی

محمد مهدی معارفی با نام هنری متین دو حنجره خواننده و نوازنده‌ی ایرانی در سبک راک شرقی است. او از سال 1383 فعالیت حرفه‌ی خود را در عرصه‌ی موسیقی آغاز نمود و نخستین آهنگ خود را در سال 1384 منتشر کرد. متین دو حنجره به علت انتشار شایعه‌ی شیطان‌پرستی سرانجام تصمیم به مهاجرت از ایران گرفت. او اکنون در خارج از ایران به فعالیت هنری خود ادامه می‌دهد.

نام: محمد مهدی معارفی
نام هنری: متین دو حنجره
تاریخ تولد: 1366/06/13
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ترکیه
اینستاگرام: (868k) matin2hanjareofficial

بیوگرافی متین دو حنجره

محمد مهدی معارفی با نام هنری متین دو حنجره متولد 13 شهریور 1366 در کرج، ایران است. او از کودکی به موسیقی علاقه داشته و از 17 سالگی فعالیت حرفه‌ی خود را در عرصه‌ی موسیقی راک و متال، نخست با نواختن گیتار، تنطیم شعر و ملودی و در نهایت خوانندگی آغاز کرده است. متین نخستین آهنگ خود را در سال 1384 منتشر کرد و به دلیل سبک موسیقی خود و آهنگ‌هایش که با دو صدا خوانده می‌شود، به سرعت مورد توجه قرار گرفت و به شهرت رسید. او خود را پدر راک ایران معرفی کرده است و تاکنون آلبوم‌های متعددی روانه‌ی بازار کرده است. نخستین آلبوم رسمی متین، طناب دار یا EM نام دارد که با وجود تلاش‌‌های بسیار برای گرفتن مجوز، سرانجام موفق به انجام این کار نشد.

مهاجرت متین دو حنجره از ایران

مدتی شایعه‌ی شیطان‌پرستی متین دو حنجره بر سر زبا‌ن‌ها افتاد تا جایی که چند سایت مذهبی و تعدادی روحانی مطالبی را در مورد او منتشر کردند. او به همین دلیل تصمیم به مهاجرت از ایران گرفت و اکنون فعالیت هنری خود در ترکیه ادامه می‌دهد.

گالری عکس‌های متین دو حنجره

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *