بیوگرافیحوزه‌ی آشپزی

معصومه رسولی؛ بلاگر اینستاگرامی در زمینه‌ی آشپزی

معصومه رسولی آشپز جوان ایرانی با بیش از 800 هزار فالوئر در اینستاگرام است. او متولد 5 اسفند 1367 در شهر زنجان، ایران است و از دی ماه 1394 فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده است. معصومه رسولی به تازگی علاوه بر به اشتراک گذاشتن آشپزی‌های خود در اینستاگرامش، به کار تبلیغات نیز می‌پردازد و طرفداران بسیاری در نقاط مختلف ایران دارد.

نام: معصومه رسولی
تاریخ تولد: 1367/12/05
ملیت: ایرانی
محل سکونت: زنجان، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (1387)
فرزندان: یک پسر(علیرضا، 1393)
اینستاگرام: (875k) masoumehrasouli

بیوگرافی معصومه رسولی

معصومه رسولی متولد 5 اسفند 1367 در زنجان، ایران است. پدر و مادرش هر دو دبیر و فرهنگی بازنشسته می‌باشند. او فارغ التحصیل لیسانس رشته‌ی ریاضی کاربردی از دانشگاه زنجان است و در آبان ماه 1387 عقد کرده و در مرداد ماه 1389 ازدواج کرده است. همسرش در رشته‌ی مهندسی کشاورزی آب تحصیل کرده و در زمینه‌ی گرافیک و کارهای هنری نیز فعالیت می‌کند. آن‌ها صاحب یک فرزند پسر به نام علیرضا می‌باشند که در 16 بهمن 1393 متولد شده است.

آشپزی‌های معصومه رسولی

معصومه رسولی از بچگی علاقه‌ی زیادی به آشپزی داشته و از 10 سالگی به علت شاغل بودن مادرش شروع به آشپزی کرده است. او در هیچ کلاس آشپزی شرکت نکرده و از طریق برنامه‌های آشپزی تلویزیونی، سایت‌های خارجی و کتاب آشپزی رزا منتظمی دستور العمل پخت غذاها، کیک‌ها و شیرینی‌های مختلف را یاد گرفته است. معصومه رسولی از دی ماه 1394 فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرد. او در ابتدا از اینستاگرامش به عنوان محلی برای نگهداری کارهایش استفاده می‌کرد، اما در بهمن ماه 1395 با صد هزار فالوئر شدن پیجش، دیده شد و به شهرت رسید. او اکنون به صورت حرفه‌ی در زمینه‌ی آشپزی و شیرینی‌پزی فعالیت می‌کند و علاوه بر این در زمینه‌ی تبلیغات نیز فعالیت می‌کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ژاکلین فرناندز؛ بازیگر هندی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

یونس دلفی؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

گوکهان اوزن؛ موزیسین ترک

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

باده ایشچیل؛ بازیگر مشهور ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.