بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

مسعود صادقلو؛ خواننده ی پاپ ایرانی

مسعود صادقلو خواننده ی پاپ ایرانی است. او برای نخستین بار در سال 1395 با انتشار آهنگ هوس باز به صورت حرفه ی پا به عرصه ی خوانندگی گذاشت و با انتشار تک آهنگ های نیمه ی گمشده، آخر شب، زیر بارونا برقص و … به دلیل سبک اجرایش به سرعت به شهرت رسید. او در آهنگ های خود با خوانندگان دیگری از جمله رضا شیری، مهدی حسینی و …همکاری کرده است.

نام: مسعود صادقلو
تاریخ تولد: 1365/01/18
ملیت: ایرانی
محل سکونت: کیش، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1.1m) masoudsadeghloo

بیوگرافی مسعود صادقلو

مسعود صادقلو متولد 18 فروردین 1365 در تهران است. او از دوران کودکی به موسیقی علاقمند بود و این علاقه را در دوران نوجوانی به طور جدی دنبال کرد و در کلاس های آواز کلاسیک محمدرضا صادقی شرکت کرد. مسعود صادقلو از سال 1395 به صورت حرفه ی وارد عرصه ی خوانندگی شد و با تک آهنگ های خود به سرعت به شهرت رسید. او همچنین قبل از خوانندگی مدتی کشتی گیر بوده، اما با ادامه ی فعالیت در موسیقی این رشته را کنار گذاشته است.

ممنوع الفعالیت بودن مسعود صادقلو

مسعود صادقلو در حال حاضر مجوز فعالیت ندارد، اما با این حال در ویژه برنامه ی نوروزی 1398 شبکه ی پنج به عنوان خواننده ی مهمان حضور یافت و قطعه ی کوتاهی را نیز زمزمه کرد.

منبع اصلی درآمد مسعود صادقلو

مسعود صادقلو تا قبل از سال 1395 یک رستوران چلوکبابی داشت، اما بعد از ورود به عرصه ی موسیقی آن را به کافه شاپ تغییر داد. او گفته است که شعبه ی دوم کافی شاپ خود را به زودی در ولنجک افتتاح می کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

هوشی؛ عضو گروه سونتین

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

متین کریم زاده؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیسرگرمی

انیس محمدی؛ همسر حسین ماهینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

آن سو هی؛ روابط عاشقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.