بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

مسعود صادقلو؛ خواننده ی پاپ ایرانی

مسعود صادقلو خواننده ی پاپ ایرانی است. او برای نخستین بار در سال 1395 با انتشار آهنگ هوس باز به صورت حرفه ی پا به عرصه ی خوانندگی گذاشت و با انتشار تک آهنگ های نیمه ی گمشده، آخر شب، زیر بارونا برقص و … به دلیل سبک اجرایش به سرعت به شهرت رسید. او در آهنگ های خود با خوانندگان دیگری از جمله رضا شیری، مهدی حسینی و …همکاری کرده است.

نام: مسعود صادقلو
تاریخ تولد: 1365/01/18
ملیت: ایرانی
محل سکونت: کیش، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1.1m) masoudsadeghloo

بیوگرافی مسعود صادقلو

مسعود صادقلو متولد 18 فروردین 1365 در تهران است. او از دوران کودکی به موسیقی علاقمند بود و این علاقه را در دوران نوجوانی به طور جدی دنبال کرد و در کلاس های آواز کلاسیک محمدرضا صادقی شرکت کرد. مسعود صادقلو از سال 1395 به صورت حرفه ی وارد عرصه ی خوانندگی شد و با تک آهنگ های خود به سرعت به شهرت رسید. او همچنین قبل از خوانندگی مدتی کشتی گیر بوده، اما با ادامه ی فعالیت در موسیقی این رشته را کنار گذاشته است.

ممنوع الفعالیت بودن مسعود صادقلو

مسعود صادقلو در حال حاضر مجوز فعالیت ندارد، اما با این حال در ویژه برنامه ی نوروزی 1398 شبکه ی پنج به عنوان خواننده ی مهمان حضور یافت و قطعه ی کوتاهی را نیز زمزمه کرد.

منبع اصلی درآمد مسعود صادقلو

مسعود صادقلو تا قبل از سال 1395 یک رستوران چلوکبابی داشت، اما بعد از ورود به عرصه ی موسیقی آن را به کافه شاپ تغییر داد. او گفته است که شعبه ی دوم کافی شاپ خود را به زودی در ولنجک افتتاح می کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *