بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

مسیح و آرش عدل پرور؛ خوانندگان ایرانی

بیوگرافی مسیح و آرش عدل پرور

بیوگرافی مسیح و آرش

مسیح عدل‌ پرور در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۸ برادر او یعنی آرش عدل پرور در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۶۹ در تهران به دنیا آمده اند. مسیح و آرش خواننده می باشد و سبک کاری آنها پاپ و آر اند بی می باشد. این دو از جمله خوانندگان محبوب و پرطرفدار در بی ایرانی ها می باشند. ناگفته نماند که آرش و مسیح در خارج از کشور تحصیل کرده اند و موسیقی را آموخته اند. مسیح و آرش علاوه بر اینکه خواننده هستند، آهنگسازی نیز می کنند و تاکنون چندین بار برای خوانندگان دیگر نیز انجام داده اند.

نام مسیح و آرش عدل پرور
ملیت ایرانی
شغل خواننده و آهنگساز
تولد مسیح (۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۸)
آرش (۲۰ مرداد ۱۳۶۹)
اینستاگرام مسیح masihmusic
اینستاگرام آرش arashap_music
بیوگرافی مسیح و آرش عدل پرور

شروع فعالیت

مسیح و آرش عدل پرور در ابتدا در زمینه آهنگسازی و ترانه سرایی فعالیت می کردند. البته مسیح و آرش در نخستین گام هایشان در حوزه موسقی و خوانندگی به صورت جداگانه فعالیت می کردند که بعد از گذشت مدتی تصمیم گرفتند با یکدیگر یک گروه را تشکیل دهند. مسیح و آرش بعد از تشکیل دادن گروه مدتی به صورت زیر زمیی فعالیت میکردند، این دو بعد از گذشت مدتی برای گرفتن مجوز تلاش کردند اما موفق نشدند که علت آن نیز پخش موزی در شبکه های خارجی بوده است.

اخذ مجوز و مسیر شهرت

مسیح و آرش بعد از تلاشی ناموفق در گرفتن مجوز، با کمک شرکت ترانه شرقی موفق به اخذ مجوز شدند. نخستین آهنگ آنها بعد از گرفتن مجوز دیوونه کن نام دارد که در سال ۱۳۹۵ منتشر شد. این آهنگ بازخورد خوبی در بین مردم داشت و باعث شناخته شدن آنها شد. مسیح و آرش با انتشار آهنگ های خوبی همچون تو که نیستی پیشم، آروم دل و… به شهرت رسیدند و اکنون از آن دسته خوانندگانی هستند که طرفداران بسیاری دارند و این موضوع با دیدن تعداد فالوئرهای آنها در اینستاگرام تائید می شود. مسیح و آرش تاکنون برای تیتراژ نیز خوانده اند که برنامه ماه عسل به کارگردانی احسان علیخانی نمونه ای از آن است.

اجرای اولین کنسرت بعد از شهرت

مسیح و آرش بعد از شهرت در سال ۱۳۹۶ در تالار وزارت کشور در تهران نخستین کنسرت خود را با حضور طرفدارانشان اجرا کردند.

آیا مسیح و آرش ازدواج کرده اند؟

مسیح آرش عدل پرور تاکنون ازدواج نکرده اند و مجرد می باشند. آنها تمام تمرکز خودشان در جهت پیشرفت به کار گرفته اند.

گزیده ای از آثار

فضای مجازی

مسیح و آرش در فضای مجازی فعالیت بسیار زیادی می کند. تعداد دنبال کنندکان پیج مسیح و آرش به ترتیب ۲/۲ و ۲/۴ میلیون نفر می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مریم خسروانی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر زهره سادات میرشاکی؛ متخصص طب فیزیکی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

اد شیرن؛ خواننده مشهور انگلیسی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

تیلور سویفت؛ خواننده ترکیبی پاپ و کانتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *