بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

مانی رهنما؛ خواننده پاپ

مانی رهنما خواننده پاپ اهل ایران است. او تا کنون آلبوم ها و تک آهنگ های زیادی منتشر نموده و توانسته شهرت زیادی برای خود کسب کند. او تعدادی از آثار مشهور بابک بیات را اجرا کرده و موفق شده است. در ادامه مطلب بیوگرافی، زندگی شخصی و ناگفته های مانی رهنما را می خوانید و با آثار او بیشتر آشنا می شوید؛ با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

مانی در تیر ماه سال 1350 در شهر تهران متولد شد. او از دوران کودکی به موسیقی و آواز علاقه زیادی داشت و همین علاقه باعث شد که در 14 سالگی یک پیانو بخرد. مانی با خرید این پیانو فعالیت حرفه ای خود در زمینه موسیقی را آغاز کرد و توانست خیلی زود در این عرصه پیشرفت کند و به موفقیت برسد. با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی مانی رهنما
محل تولد تهران، ایران
تاریخ تولد تیر 1350
شغل خواننده
اینستاگرام manirahnama_official (97.1K)
بیوگرافی مانی رهنما

آغاز فعالیت

مانی در سال 1371 با همکاری و آموزش استاد بابک بیات فعالیت حرفه ای خود در زمینه موسیقی را آغاز کرد. مانی در سال ۱۳۷۷ و در اولین جشنواره موسیقی پاپ، موفق به دریافت جایزه بهترین خواننده شد. او هر روز به پیشرفت و ترقی در زمینه موسیقی ادامه داد و اکنون یکی از خوانندگان خوب ایرانی می باشد.

مطالب پیشنهادی: پرواز همای؛ خواننده سنتی ایران

گزیده آلبوم ها

  • مرسدس، سال 1376
  • فصل پرواز، سال 1378
  • آخرین غزل، سال 1380
  • دلواپس تو نیستم، سال 1385
  • با خودم می‌رقصم، سال 1396

زندگی شخصی

آقای رهنما در سال 1396 با صبا راد ازدواج کرد. صبا راد مجری مشهور ایرانی است که به دلیل اجرای برنامه «به خانه بر میگردیم» شناخته می شود.

مطالب پیشنهادی: مهسا ناوی؛ خواننده پاپ ایرانی

فعالیت در اینستاگرام

مانی خواننده مشهور و با سابقه ایرانی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. او در صفحه شخصی خود با نام manirahnama_official فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست های مختلف می پردازد. او اکنون 91.7 هزار دنبال کننده دارد. این تعداد برای یک خواننده یا تجربه آمار بسیار خوبی است. با توجه به شهرت و محبوبیت مانی به نظر می رسد که شاهد پیشرفت روز افزون او در این فضا باشیم.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ژاکلین فرناندز؛ بازیگر هندی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

یونس دلفی؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

گوکهان اوزن؛ موزیسین ترک

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

باده ایشچیل؛ بازیگر مشهور ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.