بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی عکاسی

مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

مهتاب ثروتی

مهتاب ثروتی یکی از بازیگران موفق سینما و تلویزیون می باشند که در رشته عکاسی در مقطع عکاسی فارغ التحصیل شدند و کار خود را از عکاسی نیز شروع کردند و بعدها به دلیل علاقه بسیار زیاد بازیگری را از تئاتر شروع کردند و در حال حاضر یکی از بازیگران موفق سینما و تلویزیون کشورمان می باشند. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند عزیز کشورمان بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

مهتاب ثروتی در 2 بهمن ماه 1370 در تهران دیده به جهان گشود. او در یک خانواده پنج نفره بزرگ شد و یک خواهر و برادر نیز دارد او بعد از فارغ التحصیل کار عکاسی را دنبال کرد تا اینکه توانست در تئاتر وارد حرفه بازیگری شود. در بیست و یک سالگی در یکی از نمایش های تئاتر آقای سجاد افشاریان به عنوان عکاس شرکت کرد و در آنجا با دیدن بازی بازیگران تصمیم خود را گرفت و وارد این حرفه شد.

نام و نام خانوادگیمهتاب ثروتی
تاریخ تولد2 بهمن ماه 1370
حرفهعکاس، بازیگر
شروع فعالیتاز سال 1392 تاکنون
اینستاگرامmahtab.f_a_n.servati
بیوگرافی مهتاب ثروتی

بازیگری

مهتاب ثروتی زمانی که بیست و سه سال بیشتر نداشت وارد بازی در تئاتر شد و توانست روی صحنه برود و بدین صورت بود که سرنوشت او برای بازیگری رقم خورد و در سال بعد نیز با بازی زیبای خود در سریال کیمیا در نقش سلما که دختری سیاه چرده جنوبی بود، ایفای نقش کرد و مورد توجه مردم و کارگردانان قرار گرفت و مشخص شد که ایشان در بازیگری بسیار استعداد دارد و این خود باعث شهرت وی شد و در سال بعد برای بازی در فیلم متولد 65 در سینما دعوت به کار شد.

مطالب پیشنهادی: یلدا قشقایی؛ هنرمند عزیز کشورمان

بهترین حمایت کننده

مهتاب ثروتی در تمامی مصاحبه هایش مادرش را به عنوان حمایت کننده اصلی خود در این حرفه نام برده است و مادر خود را بهترین دوست خود می داند و تنها کسی است که از حرفهای او ناراحت نمی شود و این دو ساعت ها می توانند در کنار یکدیگر صحبت کنند. البته مادر او همیشه سعی کرده که دختر خود را به بهترین نحو راهنمایی کند و بهترین راه را در جلوی ایشان بگذارد.

جشنواره برلین

مهتاب ثروتی در سال 1398 موفق شد با بازی در فیلم شیطان وجود ندارد به کارگردانی محمد رسول اف، برنده جایزه خرس طلایی از جشنواره برلین شود و این خود بزرگترین شانس زندگی او بود که نصیب هر بازیگری هم نمی شود. در مصاحبه نیز گفته است که همیشه دوست داشته است در فیلم های آقای محمد رسول اف بازی کند چرا که دید کاری ایشان را می پسندد و همیشه در از دعوت کاری ایشان بسیار استقابل می کنم.

ازدواج

این هنرمند عزیز کشورمان تاکنون ازدواج نکرده اند و هنوز مجرد هستند. البته در رسانه های اجتماعی شایعاتی درباره ایشان می کنند ولی تاکنون اخباری مبنی برای ازدواج ایشان که مورد تایید باشد دریافت نکرده ایم.

مطالب پیشنهادی: مریم موسویان؛ بازیگر جوان ایرانی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

جانگ مینهو؛ خواننده معروف کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی چوی جونگ وون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین هیون جون؛ بازیگر مرد کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی جین ووک؛ بازیگر اهل کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *