بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیباییسرگرمی

مهشید بیوتی و رازهای زیبایی او

مهشید شیرازی که با نام هنری مهشید بیوتی شناخته می شود، بلاگر مشهور ایرانی است. او در زمینه آموزش میکاپ فعالیت می کند و توانسته از این طریق به طرفداران زیادی دست یابد. اگر قصد دارید با زندگی نامه مهشید شیرازی بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

مهشید در سال 1367 در کشور ایران متولد شد. او این روزها از ایران مهاجرت کرده است و اکنون در کنار همسرش در کشور زیبای فرانسه زندگی می کند. مهشید دو سگ به نام های ادی و لونا دارد و در کنار آن ها زندگی می کند. او در زمینه آمورش میکاپ و زیبایی در فضای مجازی فعالیت می کند و توانیته از این طریق دنبال کنندگان زیادی به دست آورد. با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی مهشید شیرازی
تاریخ تولد 1367
محل تولد ایران
حوزه فعالیت بلاگر زیبایی
اینستاگرام mahshidbeautyblog (757 K)
بیوگرافی مهشید شیرازی

بیشتر بخوانید: شیما کاتوزیان؛ بلاگر مشهور ایرانی

فعالیت بلاگری

مهشید بیوتی در اینستاگرام به آموزش مسائل زیبایی و میکاپ مشغول می باشد. او در مناسبت های مختلف ملی و جهانی میکاپ هایی مناسب موقعیت انجام می دهد و توانسته از این طریق جذابیت زیادی به پیچ خود ببخشد. مهشید علاوه بر میکاپ های مناسبتی به تکرار میکاپ شخصیت های فیلم ها و داستان ها نیز می پردازد و خود را شبیه شخصیت های معروف آرایش می کند. از جمله محبوب ترین این میکاپ ها می توان به انجام میکاپ مالنا اشاره کرد.

عکسی از مهشید بیوتی در گریم مالنا

زندگی شخصی

مهشید مدت ها پیش با یک مهندس معمار اهل ایران ازدواج کرد و به همراه او به کشور فرانسه مهاجرت نمود. همسر مهشید نوید طاهری نام دارد و در کشور فرانسه به فعالیت معماری مشغول است. نوید طاهری در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد و توانسته 84.3 هزار دنبال کننده برای خود داشته باشد. او در این فضای مجازی با نام naviidtaheri فعالیت می کند. آن ها فرزندی ندارند و در کنار سگ هایشان به خوشبختی زندگی می کنند.

عکسی از مهشید در کنار همسرش نوید

فعالیت در فضای مجازی

مهشید بیوتی بلاگر زیبایی ایرانی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. او در صفحه شخصی خود با نام mahshidbeautyblog فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست هایی در زمینه زیبایی و آموزش میکاپ می پردازد. او اکنون 797 هزار دنبال کننده دارد. این تعداد برای یک بلاگر جوان و زیبا آمار بسیار خوبی است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جیمز فرانکو؛ بازیگر مشهور آمریکایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

یون کیون سانگ؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

علیرضا آرا؛ بازیگر محبوب ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

فرزین محدث؛ بازیگر ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *