بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

مهدی توتونچی؛ مجری و گوینده جنجالی شبکه ورزش

بیوگرافی مهدی توتونچی

زندگینامه

مهدی توتونچی متولد ۱۴ تیر ۱۳۵۸ در تهران، مجری و گوینده می باشد که در کنار فعالیت هایش در شبکه ورزش جنجال های بسیاری را نیز آفریده است. وی همچنین موفق شده است در بین عاشقان به فوتبال شهرت خوبی به دست بیاورد، به گونه ای که اغلب افرادی که ورزش را دنبال می کنند او را می شناسند. در خانواده ای کم جمعیت به دنیا آمده است و یک برادر دوقلو به نام محمد دارد. مدرک تحصیلی او فارغ التحصیلی لیسانس رشته کامپیوتر می باشد. آقای توتونچی مدتی پیش هم موفق شد مدرک مربیگیری B فوتبال آسیا را دریافت کند. علاقه بسیار زیادی به ورزش دارد و خودش هم به صورت تفریحی رشته های فوتبال و هندبال را بازی می کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نام مهدی توتونچی
ملیت ایران، تهران
شغل مجری و گوینده
تولد ۱۴ تیر ۱۳۵۸
همسر نیلوفر اردلان (همسر اول)
مبینا نصیری (همسر دوم)
اینستاگرام 22nchimehdi
بیوگرافی مهدی توتونچی

فعالیت در صدا و سیما

مهدی توتونچی در همان دوران کودکی علاقه بسیاری به ورزش پیدا کرد، به گونه ای که مدتی به طور حرفه ای در رشته های فوتبال و هندبال فعالیت می کرد. اما کار در صدا و سیما را به دنبال کردن ورزش ترجیح داد. وی مدتی در مطبوعات به عنوان نویسنده کار می کرد، اما با قبول شدن در تست شبکه ورزش به آرزوی دوران کودکی اش رسید. وی هم اکنون در برنامه لذت فوتبال به عنوان یکی از مجریان حضور دارد و به تحلیل و بررسی فوتبال‌های خارجی از شبکه ورزش می‌پردازد.

مطالب مرتبط: جواد نکونام؛ بازیکن و مربی فوتبال

مهدی توتونچی و نیلوفر اردلان

مهدی توتونچی در سال ۱۳۸۶ با خانم نیلوفر اردلان وارد رابطه شد و با او ازدواج کرد. نیلوفر اردلان متولد ۸ خرداد ۱۳۶۴ در تهران، یکی از بهترین بازیکنان فوتبال بانوان می باشد. نتیجه زندگی مشترک آنها یک پسر به نام رادان می باشد. در حالی که اغلب مردم فکر می کردند آنها زندگی خوبی با هم دارند، با مخالفت مهدی با اعزام همسرش به مسابقات قهرمانی آسیا حواشی و جنجال های بسیاری در رابطه با آنها منتشر شد، این سرآغاز مشکلات آنها بود. زندگی مشترک آنها ادامه پیدا نکرد و سرانجام به جدایی ختم شد.

رابطه با مبینا نصیری

مهدی توتونچی بعد از جدایی از همسر اولش در سال ۱۳۹۹ برای دومین بار ازدواج کرد. او در این سال با خانم مبینا نصیری آشنا شد و رابطه صمیمانه ای بین آنها شکل گرفت. مبینا نصیری در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۶۸ در تهران به دنیا آمد. وی مجری، گوینده و تهیه کننده می باشد.

توبیخ شدید!

یکی دیگر از جنجال هایی که او آفرید اعلام کردن خبر فوت احسان علیخانی در آنتن زنده بود. اما این خبر حقیقت نداشت و با توبیخ شدیدی از سوی مسئولین مربوطه مواجه شد.

مطالب مرتبط: سارا بهمنیار؛ کاراته کار ایرانی

فضای مجازی

مهدی در فضای مجازی هم بسیار موفق ظاهر شده است و به سبب جنجال ها و حواشی که در پی جدایی او و نیلوفر اردلان منتشر شد توانسته است طرفداران زیادی را به دست بیاورد. تعداد دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام او تقریبا ۴۲/۲ هزار نفر می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

لی جی آه؛ رابطه با جونگ وو سونگ

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

جانوی کاپور؛ علایق و ناگفته ها

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

یسنا میرطهماسب؛ شهرت با ملکه گدایان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کوان نارا؛ عضو گروه هلو ونوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.