بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

مائده هژبری؛ چهره‌ی اینستاگرامی

مائده هژبری یکی از چهره‌های اینستاگرامی است که به واسطه‌ی انتشار یک کلیپ رقص با آهنگی از بیانسه در اینستاگرامش دیده شد و با ادامه‌ی انتشار کلیپ‌هایش به شهرت رسید و به همین دلیل مدتی به صورت موقت بازداشت. خبر بازداشت و اعترافات او در تمام رسانه‌های جهانی پوشش داده شد و افراد بسیاری از جمله بازیگران و فعالان سیاسی در حمایت از او کمپین‌هایی تشکیل دادند.

نام: مائده هژبری
نام مستعار: ماهی مائده
تاریخ تولد: 1379/07/15
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (862k) mahimaedeh

بیوگرافی مائده هژبری

مائده هژبری با نام مستعار ماهی مائده متولد 15 مهر 1379 در تهران است. او یک خواهر بزرگتر از خود دارد و سال‌ها قبل، پدرش بر اثر یک سانحه فوت کرده است. مائده هژبری فعالیت ورزشی خود را از کودکی با ژیمناستیک شروع کرد و از سال 1395 با ورزش پارکور آشنا شد و اکنون در این رشته فعالیت می‌کند.

مائده هژبری در اینستاگرام

مائده هژبری یکی از چهره‌های فعال در اینستاگرام است. او به واسطه‌ی انتشار یک کلیپ رقص با آهنگی از بیانسه در اینستاگرامش دیده شد و با ادامه‌ی انتشار کلیپ‌هایش به شهرت رسید و به همین دلیل مدتی به صورت موقت بازداشت. خبر بازداشت و اعترافات او در تمام رسانه‌های جهانی پوشش داده شد و اینستاگرام او نیز به دستور مقام قضایی بسته شد.

مائده هژبری در مستند تلویزیونی بیراهه

در تیر ماه 1397 مستندی به نام بیراهه از تلویزیون با حضور مائده هژبری و چند چهره‌ی اینستاگرامی دیگر منتشر شد. بعد از انتشار این مستند از تلویزیون و موج انتقادات، پلیس فتا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مائده هژبری فاقد پرونده انتظامی و قضایی در پلیس فتا ناجا و پلیس فتا استان‌ها بوده و احضار او توسط پلیس فتا صورت نگرفته است.

مهاجرت مائده هژبری به ترکیه

مائده هژبری بعد از این اتفاقات مدتی به ترکیه مهاجرت کرد و مدتی بعد انتشار عکسی از او در کنار امیر تتلو، خواننده‌ی رپ، جنجال تازه‌ای به وجود آورد، اما اعلام کرد این عکس ربطی به همکاری با تتلو ندارد.

بازگشت مائده هژبری به ایران

مائده هژبری پس از مدتی حضور در ترکیه، به ایران بازگشت، اما دیگر هیچ فیلم و ویدیویی از رقص خود در اینستاگرام منتشر نمی‌کند. او که در جریان دستگیری‌اش به شهرت مضاعف رسیده، اکنون با 871 هزار فالوئر در زمینه‌ی تبلیغات فعالیت می‌کند.

گیاه‌خواری و حمایت از حیوانات

مائده ‌هژبری گیاه‌خوار است و در حمایت از حیوانات در اینستاگرامش مطالبی منتشر می‌کند. او خود را در برابر محیط زیست و آگاهی دادن به افراد در این زمینه مسئول می‌داند.

گالری عکس‌های مائده هژبری

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سهراب پورناظری؛ آهنگساز ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

نادیا بیورلین؛ بازیگر ایرانی هالیوود

بیوگرافیحوزه‌ی مجریگری

هیگرتا ساکو؛ مجری جذاب فوتبالی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

لی دانگ گان؛ زندگی شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.