بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لیندا کیانی؛ بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران

لیندا کیانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او با معرفی محمدرضا شریفی‌نیا در سال 1386 وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی “ساعت شنی” به کارگردانی بهرام بهرامیان شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش مهتاب مورد توجه قرار گرفت.

نام: لیندا کیانی
تاریخ تولد: 1359/06/23
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1.6m) lindakiani4

بیوگرافی لیندا کیانی

لیندا کیانی متولد ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان، ایران است. او یک خواهر و ۴ برادر دارد و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فلسفه از دانشگاه مفید می‌باشد. لیندا کیانی فعالیت‌های هنری خود را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد و پس از این دوره در کلاس‌های فن بیان و بدن آقای حمید سمندریان و خانم مهتاب نصیرپور شرکت کرد و در نهایت در سال 1386 با معرفی محمدرضا شریفی‌نیا وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی “ساعت شنی” به کارگردانی بهرام بهرامیان شد.

شهرت لیندا کیانی

لیندا کیانی با بازی در فیلم “آقای هفت رنگ” در سال 1387 وارد عرصه‌ی سینما شد و در همین سال با بازی در مجموعه‌ی تلویزیونی “روز حسرت” به کارگردانی سیروس مقدم به چهره‌ی شناخته‌شده تبدیل شد و در نهایت با بازی در سریال‌های “رستگاران” در سال 1388 و “وضعیت سفید” در سال 1390 به شهرت رسید.

گالری عکس‌های لیندا کیانی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مژگان صیادی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین وون هو؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مایکل فاسبندر؛ بازیگر آلمانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

همایون غنی‌ زاده؛ کارگردان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *