بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

لی یونگهوا؛ رپر اصلی گروه آیلی وان

بیوگرافی لی یونگهوا

لی یونگهوا خواننده جوان کشور تایوان است. او با نام هنری الوا به شهرت رسید. بعد از فارغ التحصیلی در مقطع دبیرستان کار و حرفه خود را در سال 2022 با گروه آیلی وان شروع کرد. در ادامه مطالب بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی لی یونگهوا بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

لی یونگهوا متولد 5 می سال 2003 از کشور تایوان می باشد. وی با خانواده و دو خواهر بزرگتر از خود زندگی می کند. از کودکی عاشق خوانندگی بود و همیشه در رویای خود دوست داشت تا به این هدف برسد. او دارای قد 170 سانتی متر و وزن 48 کیلوگرم می باشد.

نام و نام خانوادگیلی یونگهوا با نام هنری الوا
سال تولد5 می 2003
محل تولدتایوان
حرفهخواننده
بیوگرافی لی یونگهوا

پیش از شهرت

الوا از کودکی بسیار درس خوان بود و در مدرسه بسیار ممتاز بود. از ابتدا به خوانندگی علاقه مند بود و در مدرسه هنر تایپه تحصیلات متوسطه را گذراند. برای گذران دوران کارآموزی مجبور شد تا به کشور کره جنوبی مهاجرت نماید. بعد از شرکت در برنامه استعدادیابی مای تینیجر گلرز و پذیرفته نشدن، به عنوان یکی از رپرهای اصلی و خوانندگان فرعی گروه آیلی وان انتخاب می شود.

مطالب پیشنهادی: کیشیدا ریریکا؛ خواننده جوان ژاپنی

تیپ شخصیتی الوا

الوا دارای تیپ شخصیتی آی ان اف پی است. او را به عنوان بامزه ترین فرد گروه آیلی وان می شناسند. وی در روز کودک به دنیا آمده است. هم اکنون هم در گروه با هانا و ریریکا به صورت هم اتاقی زندگی می کند.

ناگفته ها

لی یونگهوا خواننده مشهور آی یو را به عنوان الگو برای خود در نظر دارد. همیشه طرفدار گروه بی تی اس بوده است. گروه بی تی اس را خیلی قبول دارد. اخلاق هانا و الوا بسیار شبیه به یکدیگر می باشد، به همین دلیل با یکدیگر بسیار دوست صمیمی هستند. او به زبان های کره ای، تایوانی و انگلیسی بسیار مسلط است و خیلی عالی صحبت می کند.

مطالب پیشنهادی: ژانگ ژینگ؛ خواننده جوان تایوانی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *