بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

لی سی یئون؛ مدل و بازیگر با تجربه کره جنوبی

لی سی یئون؛ مدل و بازیگر با تجربه کره جنوبی

لی سی یئون (انگلیسی Lee Si yeon) در صنعت بازیگری و مدلینگ در کشور کره جنوبی فعالیت می کند و به عنوان یکی از هنرمندان قدیمی در این کشور محسوب می شود. Lee Si yeon در صنعت مد و پوشاک نیز فعالیت مناسبی دارد و در کشور کره جنوبی به عنوان یک مدل مشهور شناخته می شود. سی یئون در شمار محدودی از آثار سینمایی و تلویزیونی کره جنوبی به عنوان بازیگر در جلوی دوربین حاضر شده است. بخش عمده ای از فعالیت های سی یئون در صنعت مد و پوشاک می باشد. رئیس من، قهرمان من، جنسیت صفر است، بازی شیطان و… از بهترین آثار لی سی یئون در عرصه بازیگری می باشد. با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی شخصی، حواشی و ناگفته های Lee Si yeon آشنا شوید.

بیوگرافی

لی سی یئون (انگلیسی Lee Si yeon و کره ای 이시연) در تاریخ ۲۴ ماه ژوئیهٔ سال ۱۹۸۰ در کره جنوبی به دنیا آمد. Lee Si yeon یکی از بازیگران کمکار تئاتر، سینما و تلویزیون می باشد که در صنعت مد و پوشاک نیز فعالیت می کند. سی یئون اغلب به خاطر حضور در صنعت مد و پوشاک شناخته می شود. سی یئون در طول دوران فعالیت هنری خود با شرکتی قرارداد امضا نکرد. یکی از دلایل کم کاری او در حرفه بازیگری همین موضوع می باشد. Lee Si yeon یکی از نزدیکان Seo Jae hyuk از خوانندگان و نوازندگان معروف کشور کره جنوبی می باشد. سی یئون علاقه ای به ازدواج ندارد و سعی می کند خودش را از حواشی و شایعات دور نگه دارد.

نام و نام خانوادگیلی سی یئون (Lee Si yeon)
ملیتکره جنوبی
تولد۲۴ ژوئیهٔ ۱۹۸۰
شغلمدل، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون
تاهلنامشخص
اینستاگرامصفحه فعالی ندارد
بیوگرافی لی سی یئون

شروع بازیگری

لی سی یئون در سال ۱۹۹۹، در مسابقه ای به نام Anti Miss Korea شرکت کرد و توانست نظر ها را به خود جلب کند. Lee Si yeon در سال ۱۹۹۹ به صورت رسمی فعالیت خودش را در عرصه هنر آغاز کرد و با حضور در چند فیلم و سریال جذاب توانست محبوبیت قابل توجهی را در میان مردم به دست بیاورد. در ماه نوامبر 2007، Lee Si yeon تغییر جنسیت داد.

او در فیلم های معروفی مانند رئیس من، قهرمان من و جنسیت صفر است به هنرنمایی پرداخت. لی با انتخاب در سال 2007 تحت عمل جراحی تغییر جنسیت قرار گرفت و به صورت رسمی اعتراف کرد که از زمان تحصیل در دبیرستان در مورد تمایلات جنسی خود تردید داشته است. یکی از دلایل کم کاری لی سی یئون در عرصه بازیگری همین موضوع بوده است.

حضور در صنعت مد و پوشاک

لی سی یئون علاوه بر عرصه بازیگری در صنعت مد و پوشاک نیز فعالیت می کند و تا به امروز برای برندهای معتبری بر روی صحنه حاضر شده است.

همسر لی سی یئون کیست؟

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد زندگی شخصی Lee Si yeon در دسترس نمی باشد. حواشی و شایعات زیادی در مورد افراد مشهور مانند بازیگران و مدلینگ ها به وجود می آید. برای سی یئون نیز ممکن است حواشی و شایعاتی ایجاد شود که اغلب آن ها صحت ندارند. برخی از سایت ها ادعا می کنند که سی یئون یک زن ترنس است و به خاطر همین تا به امروز ازدواج نکرده است.

فهرستی از آثار

لی سی یئون به عنوان یک هنرمند در سال ۱۹۹۹ فعالیت خودش را در کشور کره جنوبی آغاز کرد. او در صنعت بازیگری در آثار محدودی به ایفای نقش پرداخت. با این وجود توانست شهرت قابل توجهی را نزد مردم به دست بیاورد. Lee Si yeon اغلب در صنعت مد و پوشاک فعالیت می کند. با توجه به اینکه سن و سال یئون بالا رفته است، به نظر می رسد فعالیت او در عرصه هنر به اتمام رسیده باشد. در ادامه برخی از آثار سینمایی و تلویزیونی Lee Si yeon را برای شما معرفی می کنیم.

  • رئیس من، قهرمان من
  • جنسیت صفر است
  • جنسیت صفر است (قسمت دوم)
  • بازی شیطان
  • من زن شدم و…

اینستاگرام لی سی یئون

برنامه اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه ها طی چند سال اخیر می باشد. این برنامه فرصت مناسبی را برای مردم در سرتاسر دنیا به وجود آورد تا با همدیگر تعامل داشته باشند. اگر سری به فضای مجازی بزنید به خوبی متوجه محبوبیت این برنامه نزد مردم خواهید شد. اغلب افراد مشهور در اینستاگرام دارای صفحه رسمی و فعال هستند و با طرفداران خود ارتباط برقرار می کنند. با این حال برخی از افراد معروف نیز هستند که ترجیح می دهند در شبکه های مجازی فعالیتی نداشته باشند. این موضوع به خاطر دوری از حواشی و شایعات می باشد. لی سی یئون جزء معدود هنرمندانی می باشد که صفحه فعالی در برنامه اینستاگرام ندارد. با این وجود ممکن است فن پیج هایی با نام او در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام وجود داشته باشد که با جست و جوی نام Lee Si yeon می توانید از آن ها دیدن کنید.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

گانگ دونگ وون؛ بازیگر مشهور کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی یونگ آه؛ بازیگر اهل کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *