بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی جه هون؛ حواشی و عکس ها

بیوگرافی لی جه هون

لی جه هون یکی از فیلمنامه نویسان و بازیگران مشهور کره جنوبی می باشد. او در رشته نمایش از دانشگاه ملی هنر کره فارغ التحصیل شد و از سال 2007 یعنی در سن بیست و سه سالگی حرفه خود را از تئاتر شروع کرد. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی لی جه هون بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

لی جه هون متولد 4 جولای سال 1984 از کره جنوبی می باشد. او در کنار والدین خود در سئول بزرگ شد و یک خواهر بزرگتر اس خود دارد. در حال حاضر هم دو خواهرزاده به خانواده آنها اضافه شده است. از نوجوانی در رویای بازیگری بود و روزانه یک فیلم می دید. اما پدر وی با او مخالف بود اما وی تصمیم گرفت که حتما یک بازیگر مشهور شود. وی دارای قد 176 سانتی متر و وزن 70 کیلوگرم می باشد.

ناملی جه هون
ملیتکره جنوبی، سئول
شغلمدل و بازیگر سینما و تلویزیون
تولد۴ ژوئیه ۱۹۸۴
تاهلمجرد
اینستاگرامleejehoon_official
بیوگرافی لی جه هون

آغاز نقش آفرینی

لی جه در سال 2007 یعنی زمانی که در دوران دانشجویی بود کار و حرفه خود را با فیلم کوتاهی با نام فقط دوست شروع کرد. البته او شانس بازی کردن در فیلم هایی مانند در جستجوی آقای سرنوشت و فیلم اروتیک خدمتکار را داشت. با نقش آفرینی در مجموعه پادشاه مد، فردا با تو و معماری 101 به شهرت بالایی رسید.

مطالب مرتبط: کیم هیون جونگ؛ بازیگر کره جنوبی

شهرت بین المللی

در سال 2017 با نقش آفرینی در نقش مدیرعامل شرکت املاک در مجموعه فردا با تو در کنار بازیگر مشهور با نام شین مین آ در سطح بین المللی به شهرت بالایی رسید. بعد از آن موفق شد تا با بازی در فیلم تاریخی شورشگری از یک مستعمره، سرزمین ستارگان، زمان شکار، راننده تاکسی و نقل مکان به بهشت به اوج مشهوریت برسد و بهترین ها را در کارنامه خود به ثبت برساند.

مطالب مرتبط: کیم هی سان؛ بازیگر کره جنوبی

ناگفته ها

لی جه هون به زبان انگلیسی بسیار تسلط دارد. در یکی از بازی های خود به دلیل سیگار کشیدن بسیار بیهوش شد و به بیمارستان انتقال یافت. یکی از آرزوهای وی این است که یک سینما یا تئاتر داشته باشد و فیلم های مستقل را به نمایش درآورد. در مصاحبه ای نیز اعلام کرد که اگر بازیگر نمیشد حتما برای خود کافه ای راه اندازی می کرد تا مردم بتوانند از او فیلم اجاره کنند. غذاهای نورونگجی و دوکبوکی جزو غذاهای مورد علاقه وی می باشد. وی عاشق بستنی و شکلات می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *