بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

لی گیوک؛ شهرت با نام هنری کیا

بیوگرافی لی گیوک

لی گیوک با نام هنری کیا یکی از خوانندگان کره جنوبی می باشد. وی در مقطع دبیرستان فارغ التحصیل شد. از سال 2015 حرفه خوانندگی را با گروه وان وی شروع نمود. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی لی گیوک بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

لی گیوک متولد 24 ژانویه سال 2000 از شهر سوون کره جنوبی می باشد. وی دارای یک خواهر است که هفت سالی از او بزرگتر می باشد. کیا از دبیرستان هنرهای هانلیم فارغ التحصیل شد و در رشته موسیقی دیپلم خود را کسب کرد. او دارای قد 175 سانتی متر و وزن 56 کیلوگرم می باشد.

نام و نام خانوادگیلی گیوک با نام هنری کیا
سال تولد24 ژانویه 2000
محل تولدکره جنوبی
حرفهخواننده
بیوگرافی لی گیوک

پیش از شهرت

کیا از دوران نوجوانی با یکی از اعضای گروه د بویز با نام سانوو دوست و همکلاسی بود. کیا در کنار هارین و کانگ هیون جزو اولین افرادی بودند که عضو گروه وای وی شدند. وی در دوران کارآموزی خود در برنامه استعدادیابی د یونیت شرکت کرد و رتبه 60 را از آن خود کرد. او در موزیک ویدیو با نام ایتس بین ا لانگ تایم نیز حضور داشت.

مطالب پیشنهادی: کانگ هیون گو؛ گیتاریست و خواننده گروه وان وی

فعالیت های سولو

کیا با یکی از گروه بوی فریند با نام دونگ هیون در تهیه موسیقی متن مجموعه میراسل همکاری و مشارکت داشت. دو سال بعد یعنی سال 2021 نیز در موزیک ویدیویی با نام زومبی حضور فعال داشت.

ناگفته ها

لی گیوک یکی از دوستان صمیمی دونگ میونگ بود. با اعضای گروه بیگ بنگ بسیار صمیمی می باشد و طرفدار آن گروه می باشد. با الهام گرفتن از یک اسطوره یونانی نام هنری خود را انتخاب نمود. در اصل چپ دست است اما با دست راست هم به سختی می تواند بنویسد. ورزش بسکتبال را خیلی دوست دارد. همیشه دوست دارد سگی با نام گیوکی داشته باشد. او خودش از دونگ میونگ دعوت کرد که به گروهشان بیاید. در امر فشن و مد و استایل سازی بسیار مهارت دارد. طرح های پلنگی را خیلی دوست دارد و بیشتر وسایل زندگی اش دارای این طرح می باشد.

مطالب پیشنهادی: سون دونگ میونگ؛ نوازنده کیبورد و خواننده کره جنوبی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

گانگ دونگ وون؛ بازیگر مشهور کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی یونگ آه؛ بازیگر اهل کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *