بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمیحوزه‌ی مد و پوشاک

لیاندرا مدین؛ بلاگر مشهور آمریکایی

لیاندرا مدین بلاگر مشهور آمریکایی است که در زمینه مد و فشن فعالیت می کند. او اکنون با برندهای مشهوری قرار داد دارد و توانسته از طریق فضای مجازی شهرت و احترام زیادی برای خود کسب کند. اگر قصد دارید با زندگی نامه لیاندرا مدین بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

لیاندرا مدین کوهن در 20 دسامبر سال 1988 در شهر نیویورک آمریکا متولد شد. پدر لیاندرا دارای اصالتی ترکی یهودی و مادری او ایرانی یهودی است. او در فضای دین یهودی ارتودوکس رشد یافت و تربیت شد. لیاندرا در می سال 2011 توانست مدرک روزنامه نگاری خود را از کالجی در شخر نیویورک دریافت کند. او اکنون در حال فعالیت به عنوان بلاگر در فضای مجازی است و از این طریق درآمد و شهرت زیادی به دست آورده است.

نام و نام خانوادگی لیاندرا مدین کوهن
تاریخ تولد 20 دسامبر 1988
حوزه فعالیت بلاگر
اینستاگرام leandramcohen (1m)
رشته تحصیلی روزنامه نگاری
بیوگرافی لیاندرا مدین کوهن

آغاز فعالیت

لیاندرا از سال 2009 و هنگامی که دانش آموز دبیرستانی بود، در فضای مجازی متن می نوشت. هنگامی که او به پاریس مهاجرت کرد، وبلاگی به نام 4 ماه در پاریس را ایجاد نمود و در آن به فعالیت پرداخت. این وبلاگ در زمینه طنز، فشن، داستان های شخصیو مسائل فمینیست تولید محتوا می کرد. اولین وبلاگ لیاندرا در تاریخ 19 آوریل 2010 به فعالیت خود پایان داد و باعث شد لیاندرا فعالیت خود را به صورت گسترده تری ادامه دهد.

بیشتر بخوانید: مدگل؛ خواننده و بلاگر مشهور

فعالیت بلاگری

لیاندرا این روزها یکی از فعال ترین و مشهورترین بلاگرهای فضای مجازی است که در زمینه سبک زندگی و فشن فعالیت می کند. او با فعالیت بلاگری شهرت زیادی کسب کرد و توانست اولین کتاب خود را نیز در سال 2013 منتشر کند.

زندگی شخصی

لیاندرا در دسامبر سال 2011 با ابی کوهن نامزد کرد. ابی مشاور بانک سرمایه گذاری سوئیس می باشد و لیاندرا را در 17 سالگی ملاقات کرده است. آن ها در ژوئن سال 2012 با هم ازدواج کردند و اکنون در دهکده شرقی زندگی می کنند. این زوج جوان در اول مارس سال 2018 دارای دو دهتر دو قلو به نام های لورا و مادلین شدند.

بیشتر بخوانید: شیرین حسین؛ فشن بلاگر ایرانی

فعالیت در فضای مجازی

همانطور که مستحضرید این روزها اینستاگرام به یکی از شبکه‌ های محبوب تبدیل شده است که اکثر مردم در سراسر دنیا در این شبکه به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کنند. به موضوع هم باید توجه کنید که اینستاگرام این فرصت را برای برخی از کاربرانش فراهم کرده است تا با توجه به استعداد و یا مهارتی که دارند این شبکه به شهرت برسند و بتوانند مخاطبان زیادی را به دست بیاورند. در این میان لیاندرا نیز فعالیت گسترده ای در این برنامه می کند و درآمد بالایی را از خود کرده است. شمار افرادی که صفحه اینستاگرام او را دنبال می کنند چیزی در حدود 1 میلیون نفر می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

فیبی تانکین؛ بازیگر استرالیایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سان هیون وو؛ لیدر Monsta X

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

مانی رهنما؛ خواننده پاپ

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مهدی حسینی نیا؛ بازیگر ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.