بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کوان اونبین؛ از خوانندگی تا بازیگری از کشور کره جنوبی

بیوگرافی کوان اونبین

کوان اونبین یکی از خوانندگان گروه سی ال سی از کشور کره جنوبی می باشد. او بعد از فارغ التحصیلی از مقطع دبیرستان، کار خود را با گروه سی ال سی شروع می نماید. یکی از بهترین انگیزه های زندگی اونبین را می توان پدرش را نام برد. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی کوان اونبین بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

کوان اونبین متولد 6 ژانویه سال 2000 از شهر سئول کره جنوبی می باشد. او با والدین خود زندگی می کند و تک فرزند می باشد. پدر وی نیز به شغل عکاسی و خبرنگاری در یک شبکه تلویزیونی مشغول است. قد وی 171 سانتی متر و وزنش 48 کیلوگرم می باشد.

نام و نام خانوادگیکوان اونبین
سال تولد6 ژانویه 2000
محل تولدکره جنوبی
حرفهخواننده
بیوگرافی کوان اونبین

پیش از شهرت

اونبین از کودکی بسیار سر به زیر بود و هیچ وقت به خوانندگی در آینده فکر نمی کرد. اما همیشه به مد و فشن بسیار علاقه مند بود، به همین دلیل به یک آکادمی مدلینگ رفت و شروع به آموزش کرد. بعد از آن نیز به کمپانی کیوب رفت و خوشبختانه در آن کمپانی پذیرفته شد و کار خود را از سال 2015 با گروه سی ال سی شروع کرد.

مطالب پیشنهادی: جانگ یئون؛ خواننده و بازیگری از کره جنوبی

ترک گروه و فعالیت سولو

اونبین از سال 2018 تصمیم می گیرد که فعالیت خود را به صورت تکی انجام دهد. در همان سال بود که با حضور در سریال بابای بد اولین حرفه بازیگری را تجربه کرد. اما با حضور در مجموعه هایی چون مدیریت عالی، به نوعی خانواده و در دوردست بهار سبز به شهرت بالایی رسید. بعد از اینکه گروه سی ال سی در سال 2022 منحل شد برای بازی در مجموعه هایی چون وظیفه بعد از مدرسه و ام عزیزم دعوت به کار شد و در آنها نقش آفرینی کرد.

ناگفته ها

کوان اونبین در رقصیدن و گیتار زدن بسیار بامهارت است. خرید کردن را خیلی دوست دارد و جزو سرگرمی های خود نام برده است. در حال حاضر به زبان انگلیسی مسلط است و در حال یادگیری به زبان اسپانیایی می باشد. قد بسیار بلندی دارد و به همین دلیل لقب مکنه غول پیکر را از آن خود کرده است.

مطالب پیشنهادی: چونگ تینگ یان؛ از بازیگری تا خوانندگی از کشور هنگ کنگ

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *