بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

کوروش عظیم‌زاده سلماسی؛ مدیر برنامه‌های امیر تتلو

کوروش عظیم‌زاده یکی از دوستان نزدیک امیر تتلو و مدیر برنامه‌های او است. او تا پیش از این به عنوان مربی بدنسازی در ایران به فعالیت می‌پرداخته و یک سالن زیبایی با نام “کوروش فشن کلاب” در محدوده‌ی زعفرانیه‌ی تهران دارد.

نام: کوروش عظیم‌زاده سلماسی
تاریخ تولد: 11 شهریور
ملیت: ایرانی
محل سکونت: استانبول، ترکیه
اینستاگرام: (167k) kourosh_official_

بیوگرافی کوروش عظیم‌زاده

کوروش عظیم‌زاده متولد 11 شهریور در ایران است. او که به زبان ترکی مسلط می‌باشد، به نظر می‌رسد که اصالتش به یکی از شهرهای ترک زبان ایران برمی‌گردد. کوروش عظیم‌زاده تا پیش از مهاجرت از ایران، مربی بدنسازی بوده و دارای مدرک کارگاه کار با دستگاه‌های بدنسازی درجه C زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و مدرک کارگاه کار با دستگاه‌های بدنسازی درجه C از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. کوروش عظیم‌زاده اکنون در استانبول، ترکیه سکونت می‌کند و با دختری به نام سارا در رابطه‌ی عاشقانه به سر می‌برد.

افشاگری دنیا جهانبخت در مورد کوروش عظیم‌زاده

دنیا جهانبخت پس از دستگیری امیر تتلو در ترکیه، در لایو اینستاگرامش به این موضوع واکنش نشان داد و در مورد کوروش عظیم‌زاده صحبت‌های جنجالی کرد.

دنیا جهانبخت در این لایو ادعا کرد که امیر تتلو دوست داشت به باشگاه برود و ورزش کند، اما کوروش هر شب به او تریاک و گل می‌داد و هدفش فقط نابودی امیرحسین مقصودلو بود! گفتنی است دنیا جهانبخت مدتی با تتلو دوست بود و به گفته خودش، او در این مدت خیلی تلاش کرده که تتلو را نجات بده، اما نتوانسته است!

گالری عکس‌های کوروش عظیم‌زاده

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *