بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

کوروش وانتونز؛ خواننده گروه وانتونز

کوروش وانتونز؛ خواننده گروه وانتونز

کوروش وانتونز (زبان انگلیسی Koorowsh Wantons) یکی از خوانندگان محبوب و مشهور کشور ایران می باشد. او عضو گروه وانتونز می باشد و تا به امروز جوایز و دستاوردهای زیادی را به دست آورده است. نام اصلی این خواننده پرطرفدار کوروش نجفی می باشد. کوروش در طول سال های اخیر به همراه گروه خود موفقیت های زیادی را به دست آورد. کورورش به عنوان یکی از رپر های نسل دوم محبوبیت قابل توجهی در میان جوانان دارد. این خواننده ایرانی در طی چند سال قبل کنسرت های زیادی را در کشور های خارجی به ویژه ترکیه برگزار کرده است. کوروش نجفی در شبکه های اجتماعی نیز محبوب است و تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرده است. با مجله شانس در ادامه این مطلب همراه باشید تا با زندگی شخصی، حواشی و ناگفته های کوروش وانتونز و همسر او بیشتر با خبر شوید.

بیوگرافی کوروش وانتونز

کوروش نجفی (Koorowsh Najafi) خواننده و رپر محبوب کشور ایران از نسل دوم می باشد. او در تاریخ ۱ ماه اردیبهشت سال ۱۳۷۴ به دنیا آمد. کوروش نجفی تا سنین نوجوانی در کشور ایران زندگی کرد و فعالیت هنری خودش را به عنوان یک خواننده زیر زمینی آغاز کرد. وانتونز پس از این که آموزش های مقدماتی را در ایران سپری کرد، تصمیم گرفت تا ایران را به مقصد کشور خارجی ترک کند. کوروش وانتونز برای شروع فعالیت حرفه ای خود به کشور ترکیه رفت. این خواننده نسل دوم به عنوان یکی از رپر های محبوب کشور ایران شناخته می شود. کوروش نجفی یک برادر کوچک تر از خودش نیز دارد که اطلاعات زیادی در مورد او در دسترس نمی باشد.

نام و نام خانوادگیکوروش نجفی (Koorowsh Najafi)
نام هنریکوروش وانتونز (Koorowsh Wantons)
ملیتتهران، ایران
شغلخواننده، رپر و چهره اینستاگرامی
نامزدهلیا
اینستاگرامkoorowsh (2m)
بیوگرافی کوروش وانتونز

شروع موسیقی

کوروش وانتونز تا سنین نوجوانی در کشور ایران فعالیت می کرد. او فعالیت خود را به عنوان یک خواننده رپ از همان سنین آغاز کرد و چند سال به عنوان خواننده زیر زمینی در ایران فعالیت می کرد. کوروش وانتونز برای گسترش فعالیت های خود به ترکیه رفت و در آن جا فعالیت خود را به صورت حرفه ای دنبال کرد. او پس از مدتی به گروه موسیقی وانتونز پیوست و توانست به یکی از خوانندگان اصلی این گروه تبدیل شود. بر اساس شواهد و مدارک موجود به نظر می رسد که کوروش وانتونز فعالیت خودش را در گروه وانتونز به صورت رسمی در سال ۱۳۹۱ آغاز کرد.

گروه وانتونز

در گروه وانتونز علاوه بر کوروش نجفی، خوانندگان بزرگ و معروفی حضور دارند. آرتا و رها از خوانندگان دیگر این گروه محبوب به شمار می روند. البته باید بدانید که در گذشته خوانندگان بزرگی از جمله پدی آی و بهزاد لیتو با این گروه همکاری کرده اند. در حال حاضر گروه وانتونز به سه خواننده اصلی فعالیت می کند و کنسرت های زیادی را در کشور ترکیه برگزار می کند. کوروش وانتونز به همراه رها که خواننده زن گروه می باشد در طول چند ماه اخیر طرفداران زیادی را به دست آوردند. اجرای این دو در شبکه های مجازی رد و بدل می شود و همین موضوع باعث افزایش شهرت کوروش نجفی شده است.

نامزد کوروش وانتونز کیست؟

کوروش نجفی در طول سال هایی که ایران را ترک کرد، با دختران زیادی دیده شد. خبر رسمی در مورد نامزد و همسر این خواننده مشهور منتشر نشده است. با این وجود برخی از رسانه ها خبر رابطه کوروش را با دختری به نام هلیا منتشر کردند. درستی این خبر هنوز تایید یا رد نشده است. با توجه به پست هایی که کوروش در صفحه رسمی خود منتشر می کند به نظر می رسد او در حال حاضر با دختری رابطه عاشقانه ندارد.

آهنگ های کوروش وانتونز

در ادامه این مطلب شماری از آهنگ های محبوب و پرطرفدار کوروش وانتونز را برای شما معرفی می کنیم.

اینستاگرام کوروش وانتونز

کوروش نجفی که اغلب با نام کوروش وانتونز شناخته می شود در شبکه های مجازی نیز حضور دارد. او با منتشر کردن تصاویر و آهنگ های خود در اینستاگرام، طرفداران زیادی را به دست آورده است. پیج اینستاگرام کوروش وانتونز در حال حاضر بیش تر از 2 میلیون فالوئر رسمی دارد. با جست و جوی نام Koorowsh Wantons در مرورگر های مجازی می توانید تصاویر این خواننده محبوب و پرطرفدار را تماشا کنید.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

گانگ دونگ وون؛ بازیگر مشهور کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی یونگ آه؛ بازیگر اهل کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *