بیوگرافیحوزه‌ی اقتصادی

کیانوش نیکخواه کوچکسرایی؛ اینفلوئنسر دیجیتال مارکتینگ

کیانوش نیکخواه کوچکسرایی متولد 8 تیر 1364 در قائم‌شهر، استان مازندران است. او در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر در ایران درس خوانده و پس از پایان تحصیلات خود در سال 1395 به استانبول، ترکیه مهاجرت کرده‌ و هم زمان با کار غیر مرتبط به رشته‌ی تحصیلی خود در یک شرکت، به عنوان بازاریاب دیجیتال برای شرکت‌های معروف ترکیه کار کرده‌است. کیانوش نیکخواه پس از کسب تجربه در زمینه‌ی واردات و صادرات، استارت آپ خود را در زمینه‌ی اینفلوئنسر مارکتینگ با همکاری مهدی مبارکه را‌ه‌اندازی کرد. او در 31 تیر 1399 در بین 5 کارشناس برتر موفق بازاریابی دیجیتال در خاورمیانه قرار گرفت.

نام: کیانوش نیکخواه کوچکسرای
تاریخ تولد: 1364/04/08
ملیت: ایرانی
محل سکونت: استانبول، ترکیه
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (211k) 8kiaa

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ (influencer marketing) یا بازاریابی از طریق افراد تاثیرگذار به نوعی بازاریابی گفته می‌شود که از طریق افراد تاثیرگذار تبلیغات محصول یا خدمات برند و غالبا به صورت غیر مستقیم و در قالب یک پیشنهاد یا توصیه به مخاطبان انجام می‌شود. با توجه به اینکه مردم به صحبت‌های اینفلوئنسر اعتماد دارند از توصیه آنها استفاده می‌کنند.

اینفلوئنسر مارکتینگ امروزه به یکی از موثرترین روش های دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده‌است و پایین بودن هزینه‌ی آن نسبت به تبلیغات محیطی از قبیل بیلبوردها باعث شده که شرکت‌های زیادی این روش را جز برنامه‌های بازاریابی خود قرار دهند. بیشتر شرکت‌های کوچک به دلیل اینکه هزینه تبلیغات در رسانه‌هایی مانند تلویزیون زیاد می‌باشد به نوعی ترجیح می‌دهند که با کمک اینفلوئنسر مارکتینگ به شناختن محصول خود به دیگران بپردازند.

گالری عکس‌های کیانوش نیکخواه کوچکسرایی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *