بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمیویدیو

جوئی بایزینگر؛ یوتیوبر مشهور

انیمه یک سبک از طراحی با دست و پویانمایی رایانه‌ای است که خاستگاه آن ژاپن بوده و معمولاً بر مبنای مانگا ساخته می‌شود. جوئی بایزینگر که با نام هنری انیمه من شناخته می شود، یوتیوبر و پادکست‌ساز مشهور ژاپنی استرالیایی است. او در کانال یوتیوب خود به تولید محتوا در زمینه انیمه و مانگا و پادکست های ژاپنی مشغول است. اگر قصد دارید با زندگی نامه جوئی بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

جوزف تِتسیرو بایزینگِر چهارم در 28 سپتامبر ۱۹۹۴ در استرالیا متولد شد. او دارای مادری ژاپنی و پدری آلمانی- مجارستانی است. جویی در دانشگاه سیدنی تحصیل کرد و در سال ۲۰۱۶ در رشته فناوری طراحی کامپیوتر فارغ‌التحصیل شد. او پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه به ژاپن مهاجرت کرد و در ابتدا قصد داشت که در زمینه فناوری اطلاعات کار کند. اما در نهایت تصمیم گرفت روی کانال یوتیوب خود کار کند و آن را گسترش دهد.

نام و نام خانوادگی جوئی بایزینگر
تاریخ تولد 28 سپتامبر 1994
حوزه فعالیت یوتیوبر
اینستاگرام joey.the.anime.man (475K)
یوتیوب The Anime Man (3.18M)
بیوگرافی جوئی بایزینگر

آغاز فعالیت

جوئی از دوران کودکی به واسطه مادر ژاپنی خود با فرهنگ و زبان ژاپنی آشنا شد. در آن زمان محبوبیت انیمه در بین نوجوانان استرالیا و سراسر جهان در حال افزایش بود. همین مساله باعث شد جوئی به فکر ساخت کانال یوتیوبی برای توصیف و نقد انیمه ها بیفتد. پس از مدتی این کانال به قدری توسعه یافت و مشهور شد که جوئی ان را به عنوان شغل اول خود انتخاب نمود.

بیشتر بخوانید: مستر بیست؛ یوتیوبر مشهور آمریکایی

فعالیت در یوتیوب

جوئی بایزینگر با نام هنری انیمه من و اکرمن در فضای یوتیوب فعالیت می کند. او در کانال یوتیوب خود به توصیف و نقد انیمه مشغول است. او اکنون 3.18 میلیون مشترک در کانال یوتیوب خود دارد. با توجه به گسترش روز به روز محبوبیت انیمه در جهان، انتظار می رود که کانال یوتیوب او نیز پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

فعالیت در اینستاگرام

جوئی یوتیوبر جوان اهل استرالیا است و در اینستاگرام فعالیت می کند. او در صفحه شخصی خود با نام joey.the.anime.man فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست هایی در زمینه انیمه و فرهنگ ژاپن می پردازد. او اکنون 475هزار دنبال کننده دارد. این تعداد برای یک یوتیوبر آمار بسیار خوبی است.

زندگی شخصی

جوئی از سال 2016 با Akidearest قرار می زارد. Akidearest یوتیوبر مشهور آمریکایی فیلیپینی است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سامارا ویوینگ؛ بازیگر استرالیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کانگ سو را؛ بازیگر مشهور کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم یون هه؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

علی مردانه؛ بازیگر و کارگردان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *