بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

جواد خواجوی؛ چهره‌ی اینستاگرامی

جواد خواجوی یکی از چهره‌های اینستاگرامی است که با صداگذاری بر روی کلیپ‌های مختلف با لهجه‌ی مشهدی و انتشار آن‌ها در اینستاگرام به شهرت رسیده است. او علاوه بر صداپیشگی، به عنوان بازیگر در تئاتر نیز حضور موفقی دارد و به تازگی در سریال “سرباز” در نقش یک سرباز و سریال “محرمانه نوجوان” نقش آفرینی کرده است.

نام: جواد خواجوی
تاریخ تولد: 1371/03/24
ملیت: ایرانی
محل سکونت: مشهد، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1.9m) javadkhaajavi

بیوگرافی جواد خواجوی

جواد خواجوی متولد 24 خرداد 1371 در مشهد، ایران است. او دیپلم ریاضی دارد و در رشته‌ی سینما در هنرستان هنرهای زیبا در مشهد تحصیل کرده است. جواد خواجوی دو ترم در دانشگاه آزاد شیراز بازیگری خوانده و بعد انصراف داده ، اما برای نرفتن به سربازی دو سال نیز در مشهد دانشجو بوده و سرانجام از ادامه‌ی تحصیل انصراف داده و با مدرک دیپلم به سربازی رفته است. او پس از پایان خدمت در مهر ماه 1396 در لویزان تهران، به مشهد بازگشته و از اسفند ماه همان سال فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده است. جواد خواجوی بر روی شخصیت‌های واقعی، کارتونی و حتی حیوانات، متن‌های خنده‌دار و طنز می‌گذارد و با لهجه‌ی مشهدی بر روی آن‌ها صداگذاری می‌کند. او با انتشار این کلیپ‌ها خیلی زود مشهور شد و طرفداران زیادی پیدا کرد و به چهره مشهور شبکه‌های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام تبدیل شد.

جواد خواجوی در برنامه‌ی خندوانه

جذابیت صداگذاری جواد خواجوی باعث شد تا از طرف برنامه‌ی خندوانه برای همکاری از او دعوت به عمل آید و به این ترتیب با عقد قرارداد، چندین کلیپ فوتبالی در جام جهانی 2018 برای این برنامه صداگذاری کرد.

بازیگری جواد خواجوی

جواد خواجوی علاوه بر صداپیشگی، به عنوان بازیگر در تئاتر نیز حضور موفقی دارد و به تازگی در سریال “سرباز” در نقش یک سرباز و سریال “محرمانه نوجوان” نقش آفرینی کرده است.

جواد خواجوی در دبستان
جواد خواجوی در دبستان
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *