بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

بیوگرافی جکسون وانگ؛ خواننده کره ای

بیوگرافی جکسون وانگ

بیوگرافی

جکسون وانگ (انگلیسی: Jackson Wang‎) متولد ۲۸ مارس ۱۹۹۴ در هنگ کنگ می باشد. وی خواننده، هنرپیشه، هنرمند رقص و ورزشکار حرفه‌ای شمشیربازی می باشد که از سال ۲۰۱۱ فعالیت حرفه ای اش را در حوزه خوانندگی شروع کرده است. پدر او نیز عضو تیم ملی شمشیر بازی چین و دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی بوده است، مادر او هم  Zhou Ping؛ عضو تیم ملی ژیمیناستیک چین بوده‌است. در کل جکسون وانگ در خانواده ای ورزشکار به دنیا آمده است.

نام جکسون وانگ (王嘉爾)
ملیت هنگ کنگ، کولون تانگ
شغل خواننده، هنرپیشه، هنرمند رقص و ورزشکار
سبک کی-پاپ (k-pop)
تولد ۲۸ مارس ۱۹۹۴
اینستاگرام jacksonwang852g7
بیوگرافی جکسون وانگ

آغاز خواندن

جکسون وانگ پس از اینکه توسط پدر و مادرش شمشیربازی را زمانی که تنها ۱۰ سال داشت آموخت و توانست به تیم ملی شمشیر بازی سابر راه پیدا کند. اما شروع خواندن او بعد از قبولی در مصاحبهٔ خوانندگی در سال ۲۰۱۱ فعالیت خودش را در زمینه موسیقی آغاز کرد. او اکنون یکی از پرطرفدارترین خوانندگان در کره و ایران می باشد.

پیوستن به گروه گات سون

جسون بعد از قبول شدن در مصاحبه خوانندگی به به سئول؛ کرهٔ جنوبی نقل مکان کرد و بد از دو سال فعالیت به صورت فردی به گروه گات سون پیوست. گات سون یکی از گروه های محبوب و پرطرفدار در کره می باشد. نخستین کار او در این گروه تک آهنگ girls girls girls بود که بازخورد مناسبی داشت. مارک (Mark)، جی بی (Jay B)، جین یونگ (Jinyoung)، یونگجه (Youngjae)، بم بم (BamBsm) و یوگیوم (Yugyeom) دیگر اعضای این گروه هستند.

آیا جکسون وانگ ازدواج کرده است؟

با توجه به شواهد، جکسون وانگ تا به امروز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

گزیده آثار

فضای مجازی

جکسون از جمله افراد مشهور در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام می باشد که توانسته است تیک آبی اینستاگرام را دریافت کند. تعداد فالوئرهای پیج او تقریبا ۲۳/۶ میلیون نفر است که اغلب آنها را ایرانی ها تشکیل می دهند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *