بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

سید حسین موسوی معروف به حسین تهی، خواننده رپ فارسی و انگلیسی

«سلام با مرام، شدی شبیه باورام»، «خوش میگذره بغلت حتما، رویا»، «من به حس بینمون علاقه دارم»، «خدایا مرسی، عشقم رو آفریدی» اینها تعدادی از آهنگ‌های حسین تهی است که بیشتر ما آنها را شنیده‌ایم. حسین تهی پسر خوب ایرانی در خوانندگی موفق است. او که از سال 1379 وارد عرصه خوانندگی شد هم اکنون به هر دو زبان فارسی و انگلیسی اجراهای بی‌نظیری دارد و برنده جوایز بین‌المللی نیز شده است.

بیوگرافی حسین تهی

سید حسین موسوی ملقب حسین تهی از خوانندگان رپ فارسی است. وی از سال 1379 در به‌طور غیرحرفه‌ای وارد عرصهٔ موسیقی شد و ترانه‌هایش را در استودیوی خانگی خودش ضبط و تکثیر می‌کرد. او از سال 1381 فعالیتش را به‌طور حرفه‌ای آغاز و ترانه‌های خود را در استودیوهای شهر تهران ضبط می‌کرد. او هم‌اکنون ساکن شهر لس آنجلس است و همچنین در سال 2016 برنده جایزه بهترین خواننده هیپ هاپ پارتی و همچنین برنده جایزه بهترین آهنگ هیپ هاپ در مسابقه جهانی دف باما موزیک شد. وی نیز در سال 2017 برای دومین بار برندهٔ این مسابقهٔ جهانی شد.

نام: سید حسین موسوی
نام مستعار: حسین تهی
تاریخ تولد: 1367/11/06
ملیت: ایرانی
سکونت: آمریکا، لس انجلس
اینستاگرام: instagram.com/tohi
توئیتر: twitter.com/tohiofficial
رادیو جوان: Tohi (23K)

او در گذشته با امیرحسین مقصودلو (امیر تتلو)، محمدرضا ناصری آزاد (رضا پیشرو)، اشکین و روزبه قائم همکاری داشته است. حسین تهی از سال 1388 به مدت 2 سال در امارات زندگی کرد و سپس انگلستان و بعد به آمریکا مهاجرت کرد.

About author

کارشناسی ارشد مترجمی از دانشگاه تهران، علاقه‌مند به اخبار دنیای هنر، سینما و سلبیریتی‌ها، فعال در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی.
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *