بیوگرافیحوزه‌ی اقتصاد

هومن مقراضی؛ مشاور و مدرس بورس

هومن مقراضی مشاور و مدرس بورس است. او بیش از 12 سال سابقه حضور در بازارهای بورس ایران و جهان را داراست و برای شرکت‌های بزرگی همچون بریتیش کنسیل، کوکاکولا، یو پی اس و غیره به عنوان تحلیلگر ارشد مالی کار کرده است. هومن مقراضی همچنین عضو انجمن تحلیلگران بورس انگلستان (Society of Technical Analyst) می‌باشد و به دو زبان فارسی و انگلیسی در دنیا تدریس می‌کند.

نام: هومن مقراضی
تاریخ تولد: 19 تیر
ملیت: ایرانی
محل سکونت: انگلستان
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (303k) hooman.meghrazi.moshavere.mali

بیوگرافی هومن مقراضی

هومن مقراضی بیش از 12 سال سابقه حضور در بازارهای بورس ایران و جهان را داراست. او با داشتن مدرک (CIMA (Final Level برای شرکت‌های بزرگی همچون بریتیش کنسیل، کوکاکولا، یو پی اس و غیره به عنوان تحلیلگر ارشد مالی کار کرده است

مدرک CIMA که یکی از معتبرترین مدارک در حوزه حسابداری و مالی می‌باشد، برای افراد دانش بسیار وسیعی در تحلیل فاندامنتال و ارزش گذاری شرکت‌ها و کالاها به ارمغان می‌آورد. بسیاری از تحلیلگران خبره در دنیای غرب دارای این مدرک می‌باشند.

علاوه بر این، هومن مقراضی عضو انجمن تحلیلگران بورس انگلستان (Society of Technical Analyst) نیز می‌باشد. او دارای مدرک Master of Technical Analyst است که بالاترین مدرک تحلیل تکنیکال در انگلستان و آمریکا می‌باشد. او همچنین دارای مدرک CFTe از فدراسیون جهانی تحلیلگران تکنیکال (International Federation of Technical Analyst) است.

هومن مقراضی به دو زبان فارسی و انگلیسی در دنیا تدریس می‌کند. لازم به ذکر است که دوره‌های آموزشی هومن مقراضی دارای نشان استاندارد CPD برای کیفیت بالای آموزش هستند.

گالری عکس‌های هومن مقراضی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

جانگ مینهو؛ خواننده معروف کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی چوی جونگ وون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین هیون جون؛ بازیگر مرد کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی جین ووک؛ بازیگر اهل کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *