بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

هیزه؛ خواننده کره ای از شروع تا درخشش

هیزه

هیزه با نام اصلی جانگ دا هه یکی از خوانندگان برتر کره جنوبی است. او در دانشگاه پوکیونگ تحصیل کرد. و حرفه خوانندگی خود را در بیست و سه سالگی شروع کرد و تاکنون با تلاش خود به شهرت رسید. در ادامه مطالب بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با ناگفته های زندگی هیزه بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

هیزه یکی از خوانندگان برتر کره است که در تاریخ 9 آگوست 1991 در دگو از کشور کره جنوبی به دنیا آمد. او در یک خانواده چهار نفره بزرگ شد و یک برادر هم دارد. از کودکی به موسیقی علاقه مند بود و زیر نظر استاد ویولون را فراگرفت. او در آن دوران به موسیقی کلاسیک بیشتر علاقه نشان می داد. اما در نوجوانی به رپ علاقه بسیار نشان داد. متن شعرها را هم خود او می نوشت و اینطور بود که استاد او از استعدادش متعجب شده بود.

نام و نام خانوادگیجانگ دا هه با نام هنری هیزه
تاریخ تولد9 آگوست 1991
حرفهخواننده
شروع فعالیتاز سال 2014
اینستاگرامheizeheize
بیوگرافی هیزه

نقل مکان به سئول

هیزه برای اینکه بتواند به یکی از خوانندگان برتر کشور تبدیل شود سعی کرد که پدر خود را راضی کند و به سئول نقل مکان کند. او در این مدت در زندگی خود سختی کشید. در سئول در سه شیفت کار می کرد و زندگی خود را می گذراند. تمامی درآمد خود را هزینه اجاره منزل می کرد و شاید گاهی چیزی برای خوردن نداشته باشد. اما به خانواده هیچ گله ای نمی کرد. تا اینکه بالاخره موفق شد.

مطالب پیشنهادی: یحیی گل محمدی؛ از معلمی تا فوتبال

شروع کار حرفه ای

هیزه از بیست و سه سالگی با آلبوم هیزه کار خود را شروع کرد. آلبوم او شامل شش آهنگ بود و با انتشار آهنگ های خود باعث شد که نظر خیلی ها به سمت او جلب شود. در سال 2015 در مسابقه فصل دوم رپ شرکت کرد، البته او به فینال نرسید و در مرحله نیمه نهایی حذف شد. اما نکته ای که وجود داشت این بود که مردم با حضور او در این مسابقه بیشتر با او آشنا شدند.

شهرت

این خواننده عزیز در سال بعد موفق شد آلبوم دوم خود را با ام اند جولی را وارد بازار کند. آهنگ های او در صدر جدول موسیقی کره قرار گرفت. این خود باعث بالا بردن شهرت وی شد. یکی از آهنگ های آلبوم با نام شات آپ اند گرو وارد چارت بیلبورد در آمریکا شد و او توانست به اوج شهرت برسد.

مطالب پیشنهادی: بهار شاهین؛ بازیگر مجموعه گشت مدرسه

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *