بیوگرافیسریال

سریال ترکی تلخ و شیرین؛ سریال عاشقانه_اجتماعی

سریال ترکی تلخ و شیرین با نام اصلی زندگی گاهی شیرینه Hayat Bazen Tatlidir محصول سال 2016 میلادی در کشور ترکیه به کارگردانی Hamdi Alkan می‌باشد که از شبکه‌ی استار تی وی ترکیه پخش شده است. این سریال همچنین با دوبله‌ی فارسی از 13 خرداد 1398 از شبکه‌ی جم سریز  و شبکه‌ی ریور در حال پخش می‌باشد.

خلاصه‌ی سریال ترکی تلخ و شیرین

داستان سریال ترکی تلخ و شیرین در مورد خانم معلم جوانی به نام حیات و خواهرش به نام گزیده می‌باشد. در طول این سریال اتفاقات زیادی برای این دو خواهر می‌افتد. گزیده در مدرسه‌ی خصوصی که حیات در آن تدریس می‌کند، درس می خواند و در ابتدای داستان با پسری به نام کورای در مدرسه دوست می‌شود. کورای برای گزیده نقش‌های بدی دارد و از اول داستان دست او برای گزیده رو می‌شود و به همین دلیل حیات و گزیده آن مدرسه را ترک می‌کنند و در دبیرستانی دولتی در آنالودو مشغول به کار می‌شوند. اما باز هم کورای دست بردار نیست و در این مدرسه به سراغ حیات و گزیده می‌آید. با ورود حیات و گزیده به دبیرستان جدید، اتفاقاتی در مدرسه رخ می‌دهد که باعث تمام این مشکلات و اتفاقات کورای و بردارش جراح هستند.

گزیده وقتی که به کلاسش در دبیرستان جدید می‌رود، با استقبال گرم تمام دانش آموزان کلاس به جز سودا روبرو می شود. سودا دوست دختر بوراک است و به گزیده حسادت می‌کند. او سعی می‌کند که با همکاری کورای، حیات را از مدرسه اخراج کنند و برای حیات مشکلات و پاپوش ایجاد می‌کنند، اما در نهایت موفق نمی‌شوند و دست آن‌ها رو می‌شود.

گزیده برای انتقام از سودا به دلیل کارهایی که با خواهرش کرده به بوراک نزدیک می‌شود و رابطه‌ی بین سودا و بوراک را بهم می‌زند، اما عاشق بوراک می‌شود …

بازیگران سریال ترکی تلخ و شیرین

بازیگران سریال ترکی تلخ و شیرین عبارتند از: بیرجه آکالای، کانبولات گورکم ارصلان، اوفوک اوزکان، دنیز جان اکتس، زینب الکان، آلیهان آراچی، سیمای بارلاس، الیف دوگان، سودا ارجینکی، حمدی قهرمان، ملیس سزن، ندیم سوری، انیل تیتیک، غمزه توپوز، تیموز اوگور ییلدیز،

زمان پخش سریال ترکی تلخ و شیرین

سریال ترکی تلخ و شیرین که از شبکه‌ی استار تی وی ترکیه پخش شده است، از 13 خرداد 1398 با دوبله‌ی فارسی در ساعت 11:00 از شبکه‌ی جم سریز و در ساعت 14:00 از شبکه‌ی ریور در حال پخش می‌باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مریم خسروانی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر زهره سادات میرشاکی؛ متخصص طب فیزیکی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

اد شیرن؛ خواننده مشهور انگلیسی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

تیلور سویفت؛ خواننده ترکیبی پاپ و کانتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *