بیوگرافی

هستی مهدوی‌فر؛ بازیگر ایرانی

هستی مهدوی‌فر با نام اصلی مهدخت مهدوی‌فرد، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. او فعالیت هنری خود را از سال 1389 با مجموعه‌ی تلویزیونی “جراحت” به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور آغاز کرد و در همان سال با فیلم “سوت پایان” به کارگردانی نیکی کریمی بازی در سینما را تجربه کرد تا اینکه در سال 1392 با سریال “مادرانه” در نقش رها به شهرت رسید.

نام: مهدخت مهدوی‌فرد
نام مستعار: هستی مهدوی‌فر
تاریخ تولد: 1370/09/21
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (752k) hastimahdavi

بیوگرافی هستی مهدوی‌فر

هستی مهدوی‌فر با نام اصلی مهدخت مهدوی‌فرد، متولد 21 آذر 1370 در تهران، ایران است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می‌باشد و فعالیت هنری خود را از سال 1389 با مجموعه‌ی تلویزیونی “جراحت” به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور آغاز کرده است.

هستی مهدوی‌فر در سریال‌های جراحت، مادرانه، گذر از رنج‌ها، حانیه، سایه بان و فیلم‌های سوت پایان، چهارشنبه، پنجاه کیلو آلبالو، کمدی انسانی و ماجرای نیمروز: رد خون بازی کرده و نوع هر کدام از نقش‌هایش در این فیلم‌ها گوناگون است.

افشاگری امین فردین در مورد هستی مهدوی‌فر

امین فردین، خبرنگار و مستند ساز ایرانی مقیم آلمان است که اخیرا به تولید برنامه‌های جنجالی و افشاسازی پیرامون اشخاص و موضوعات مختلف می‌پردازد. او این‌بار به افشاگری علیه هستی مهدوی‌فر و رابطه‌‌اش با سردار آزمون پرداخته و عکس‌هایی در این مورد منتشر کرده است.

گالری عکس‌های هستی مهدوی‌فر

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

حنانه مهرگان؛ بدنساز ایرانی

بیوگرافیسرگرمی

ماریا تکتوک؛ دختر زیبای فابرگاس

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر قاسم اسحاقی؛ جراح ستون فقرات

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مریم غلامپور؛ متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.