بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

حصین؛ خواننده ی رپ فارسی

حسین رحمتی با نام هنری حصین از خوانندگان رپ فارسی و از پیشگامان رپ خیابانی می باشد. او فعالیت خود را از سال 1378 با سایت 051 در زمینه ی هیپ هاپ در مشهد آغاز کرد و با تشکیل گروه کاغذ رکورد با همکاری صادق در ارمنستان به فعالیت خود در این زمینه ادامه داد.

نام: حسین رحمتی
نام هنری: حصین
تاریخ تولد: 1366/05/12
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ارمنستان
وضعیت تاهل: متاهل
اینستاگرام: (1.4m) h.rah

بیوگرافی حصین

حسین رحمتی با نام هنری حصین متولد 12 مرداد 1366 در تهران می باشد، اما مدتی از دوران زندگی خود را در مشهد گذرانده و همین امر باعث شده عده ی تصور کنند که او اصالتا اهل مشهد است. حصین فعالیت خود را از سال 1378 با سایت 051 در زمینه ی هیپ هاپ در مشهد آغاز کرد. او در 24 آذر 1386 به اتهام توهین به مسئولین و تهیه ی نوارها و ترانه‌های سیاسی دستگیر شد و آلات موسیقی، نوارها و سایر وسایلش توسط نیروی انتظامی مشهد ضبط شدند. حصین در سال 1386 برای ادامه ی تحصیل در رشته ی ارتباطات ومخابرات به ارمنستان رفت و در آنجا با صادق آشنا شد و با همکاری او گروه کاغذ رکورد را تاسیس کرد. آن ها در سال 1390 آلبوم کوتاه “شبا، ردپا، تنهایی” را با همکاری هم منتشر کردند.

ماجرای دستگیری حصین و صادق در ارمنستان

حصین و صادق در فوریه ی 2013 به دلیل حمل ماری جوانا در ارمنستان دستگیر شدند و گزارشی در مورد جرم آنها در شبکه ی تلویزیونی رسمی ارمنستان پخش شد. حصین از طریق همسرش زودتر از بازداشت آزاد شد، اما صادق مدت بیشتری در بازداشت ماند و همین امر باعث به وجود آمدن اختلاف بین آن ها و جدا شدن صادق از گروه کاغذ رکورد شد.

همکاری های حصین با خوانندگان دیگر

حصین با خوانندگان دیگری از جمله امیر تتلو، سروش هیچکس، رضا پیشرو، صادق، عرفان، سوگند، سهراب ام جی، حسین تهی و … همکاری کرده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *