بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

حنانه مهرگان؛ بدنساز ایرانی

بیوگرافی حنانه مهرگان

فیتنس یکی از شاخه های بدنسازی می باشد و رشته ای هست که تناسب اندام و عضلات ورزیده ای رو برای ورزشکار به همراه دارد. در این مطلب شما را با یکی از بانوان فیتنس کار ایران با نام حنانه مهرگان بیشتر آشنا خواهیم کرد؛ با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

حنانه مهرگان (Hannah Mehregan) یکی از معروف ترین بدنساز های ایران است که با منتشر کردن تصاویر شخصی اش در اینستاگرام طرفدارن بسیار زیادی را به دست آورده است. وی سابقه ای فعالیت در دنیای ورزش ومشاور تخصصی تغذیه دارد. حنانه در ورزش فیتنس و مربی تخصصی پوزینگ حرفه ای و ژست نیز مهارت خاصی دارد. او هم اکنون در کشور کانادا سکونت دارد و به عنوان یکی از سلبریتی های خارجی محسوب می شود.

نام حنانه مهرگان (Hannah Mehregan)
ملیت ایران، تهران
شغل بدنساز، چهره اینستاگرامی
محل سکونت کانادا
تاهل مجرد
اینستاگرام hannahmehregan
بیوگرافی حنانه مهرگان

شروع حرفه ای

همانطور که گفته شد حنانه مهرگان در رشته فیتنس فعالیت می کند و از همان دوران نوجوانی به صورت حرفه ای تمرینات خود را در این زمینه آغاز کرد. وی در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و به خاطر چهره زیبا و بدنی که دارد بسیار موفق ظاهر شده است.

مطالب پیشنهادی: مژگان بختیاری؛ مربی بین المللی بدنسازی

حنانه مهرگان ازدواج کرده است؟

تا به امروز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

منبع درآمد

حرفه فیتنس یکی از حرفه های مورد توجه نسل جوان می باشد و بیشترین دغدغه نسل جوان توجه به زیبایی ظاهر و اندام می باشد و معمولا افرادی که در این حرفه به موفقیت دست پیدا می کنند. از همین رو خانم حنانه مهرگان با مهارت بی نظیر خود توانسته به درآمد بالایی برسد.

مطالب پیشنهادی: نیلوفر اکبری؛ مربی بدنسازی دنیا جهانبخت

حضور در فضای مجازی

اینستاگرام امروزه یکی از فضاهای محبوب و مشهور در میان مردم و هنرمندان است. همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که توانسته مورد استقبال جهانی قرار بگیرد و کاربران زیادی را در سراسر دنیا به دست بیاورد. خانم حنانه مهرگان از جمله بدنسازان ایرانی است که با فعالیت گسترده در این فضای مجازی سعی بر بیشتر دیده شدن دارد. صفحه اصلی او هم اکنون چیزی در حدود 401 هزار نفر دنبال کننده دارد. شما دوستان با دنبال کردن اینستاگرام او می توانید از جدید ترین اخبار حنانه مطلع شوید و به مشاهده عکس ها و کلیپ های او بپردازید.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

یورگن لوکادیا؛ مهاجم جدید پرسپولیس

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مهرداد حسین زاده؛ جراح مغز و اعصاب

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر موفق فولادگر؛ دندان پزشک ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

هومن بهمنش؛ فیلمبردار ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.