بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

هانی کُرده؛ لات مشهور ایرانی

هانی کُرده یکی از لات‌های مشهور و جنجالی ایرانی می‌باشد. او ساکن تهران است و بیش از ۱۶ سال از زندگی خود را در زندان گذرانده و تجربه حضور در سوریه هم دارد. هانی کُرده تنها شروری است که ماشین پورشه سوار می‌شود.

نام: هانی کُرده
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
اینستاگرام: (236k) hanikordeh

بیوگرافی هانی کُرده

هانی کُرده یکی از لات‌های مشهور و جنجالی ایرانی می‌باشد که شرارت از همان دوران نوجوانی در وجود او شکل گرفته است. او اولین بار در 14 سالگی بخاطر درگیری با یک سرباز بر سر خرید بلیط بازی فوتبال بازداشت داشت و با ادامه‌ی این درگیری‌ها و لات بازی‌ها مجبور به تحمل 16 سال از عمر خود در زندان شد. عکس‌های جوانی هانی‌ کُرده نشان می‌دهد که او از لات‌های چاقو خورده‌ای است که درگیری و نزاع کمترین شرارت او می‌باشد.

عکس جوانی هانی کُرده
عکس جوانی هانی کُرده

شهرت هانی کُرده با ماجرای وحید مرادی

با مرگ وحید مرادی، یکی دیگر از اشرار سابقه‌دار در زندان، در 11 تیر 1397، شایعه شد که هانی کُرده پشت این ماجرا بوده و دستور حمله به او را صادر کرده است. با این حال شواهدی از این اقدامات به دست نیامد و او نیز بارها در ویدیوهای مختلف عنوان کرد از مرگ وحید مرادی ناراحت شده است.

آخرین دستگیری هانی کُرده

هانی کرده در اسفند ماه 1397 به علت تخلف در فضای مجازی و تهدید دیگر ارازل اوباش بار دیگر راهی زندان شد، اما بعد از مدتی آزاد شد. بعد از دستگیری عنوان کرد که از سال 1390 دور خلاف را خط کشیده و بخاطر تخلف در فضای مجازی دستگیر شده است.

کمپ ترک اعتیاد هانی کُرده

هانی کُرده در مصاحبه‌ی عنوان کرده که در سال 1392 یک کمپ ترک اعتیاد راه‌اندازی کرده است.

هانی کُرده طرفدار تیم فوتبال استقلال

هانی کُرده ارتباط دوستانه‌ای با علی منصوریان، سرمربی فوتبال داشته و حتی سابقه حضور در تمرینات تیم استقلال در زمان سرمربیگری او را نیز دارد. او همچنین ارتباط گرمی با امیر قلعه نویی دارد.

هانی کُرده در تمرین تیم استقلال
هانی کُرده در تمرین تیم استقلال

ضرب و شتم شدید هانی کُرده در دی ماه 1398

در تاریخ 3 دی 1398 ویدیویی منتشر شد که در آن نشان می‌داد ۶ فرد به یک ماشین ۲۰۶ حمله کرده و هانی کُرده را با ضربات چاقو مورد ضرب و شتم قرار دادند.

سرهنگیز چنگیز ایدون رئیس کلانتری ۱۱۲ می گوید: “در تحقیقات میدانی مشخص شد که این فرد شرور به همراه دوستش شامگاه یکشنبه در یک جشن تولد حضور داشته که در این میهمانی شبانه با چند نفر دیگر درگیری لفظی پیدا کرده‌ و به خاطر اینکه مراسم تولد بهم نخورد، قرار درگیری را در منطقه ابوسعید با هم گذاشته بودند. شامگاه دوشنبه این فرد (هانی) برای درگیری در محل قرار حضور پیدا کرده اما طرف دیگر دعوا به محل نیامده که در ادامه آنها برای خوردن آبمیوه به سمت مغازه آبمیوه‌ فروشی رفته، ۶ جوان موتورسوار نیز آنها را تعقیب کرده و به سمتشان حمله‌‌ور شده بودند. وضعیت این دو فرد رو به بهبودی است و تحقیقات برای دستگیری عاملان این درگیری در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار دارد.”

یکی از ضاربان هانی کرده بازداشت شد

سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: در پایش طلاعاتی و بررسی دوربین‌های مداربسته محل وقوع جرم، هویت یکی از متهمان شناسایی و پس از اخذ دستور قضایی، مأموران پلیس موفق شدند بامداد روز گذشته این فرد شرور را در مخفیگاهش در حوالی نارمک دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی انتقال دهند. رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: “متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد”.

آلبوم عکس‌های هانی کُرده

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *