بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

حمید هیراد؛ خواننده ایرانی

بیوگرافی حمید هیراد

بیوگرافی حمید هیراد

 حمید هیراد (حمید حسین ‌زاده) در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۷۰ در چابکسر به دنیا آمد. حرفه او خوانندگی در سبک پاپ می باشد که توانسته است طرفداران زیادی به دست بیاورد و در بین مردم شهرت یابد. مدرک تحصیلی او فارغ التحصیلی فوق دیپلم رشته تاسیسات صنعتی می باشد. حمید هیراد چندی پیش دچار بیماری سرطان شده است که در ادامه بیشتر با او آشنا خواهیم شد.

نام اصلی حمید حسین ‌زاده
لقب حمید هیراد
ملیت ایرانی
شغل خواننده و آهنگ ساز
تولد ۱ بهمن ۱۳۷۰
اینستاگرام hamidhiraad
بیوگرافی حمید هیراد

شروع خوانندگی

حمید هیراد به دلیل علاقه اش به شعر و موسیقی در کودکی به کلاس شعرسرایی رفت و بعد از گذشت مدتی به کلاس موسیقی رفت. حمید هیراد برای درخشش بیشتر به شرکت آوازی نو رفت و در آنجا بر روی تیپ و خوانندگی اش کار کرد. سرانجام حمید هیراد بعد از آماده شدن در سال ۱۳۹۵ برای اولین بار با گروه پازل بند (علی رهبری و آرین بهاری، خواننده پاپ) آهنگ خواند اما آنطور که انتظار می رفت با استقبال خوبی همراه نبود. سبک خوانندگی حمید هیراد باعث شده است که او یک خواننده محبوب شود.

شهرت

حمید هیراد در اردیبهشت ۱۳۹۶ اولین آهنگ مستقلش را با نام مستم کن منتشر شد که در بین مردم بازخورد خوبی داشت اما اوج شهرت او در تیرماه ۱۳۹۶ بود زمانی که آهنگ «دلارام» را به همراهی پازل بند منتشر کرد و توانست رضایت بیشتر مردم را به دست بیاورد.

جنجال و اولین کنسرت

حمید هیراد در در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۷ مورد هجوم منتقدین در مورد سرقت ادبی قرار گرفت. طبق این اتهام او اشعار دیگران را می خوانده است. جنجال دیگر حمید هیراد زمانی بوده است که یک ویدئو از او منتشر شد که نشان می داد حمید هیراد زنده نمی خواند و در واقع پلی بک می کرده است. اولین کنسرت حمید هیراد بعد از شهرت در سال ۱۳۹۷ بود که در برج میلاد برگزار شد.

آیا حمید هیراد ازدواج کرده است؟

حمید هیراد در گذشته عاشق شده است اما به ازدواج منجر نشده است که خود او دلیل آن را اینگونه بیان می کند: در سال ۱۳۹۱ عاشق دختری بوده است که متاسفانه آن دختر در حادثه ای از دنیا می رود.

سرطان خون

حمید هیراد طبق خبری شوکه کننده در اسفند ۱۳۹۸ از ابتلا به سرطان خون خبر داد ه بیشتر مردم را در شوک فرو برد.

گزیده آثار

  • مستم کن (در سال ۱۳۹۶)
  • بی تاب (در سال ۱۳۹۶)
  • دلارام (در سال ۱۳۹۶)
  • شب که شد (در سال ۱۳۹۶)
  • شوخیه مگه (در سال ۱۳۹۶)
  • دیوانهٔ شهر (در سال ۱۳۹۶)
  • جنجال (در سال ۱۳۹۷)
  • دهه شصت (در سال ۱۳۹۸)
  • آشوب (در سال ۱۳۹۸)
  • ساقی (در سال ۱۳۹۹)

اینستاگرام

حمید هیراد فعالیت زیادی در اینستاگرام و فضای مجازی ندارد، این در حالی است که تعداد دنبال کنندگان پیج او تقریبا ۱/۱ میلیون نفر است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *