بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

حمید فدایی؛ مدل ایرانی

حمید فدایی مدل ایرانی می باشد که فعالیت خود را در حوزه‌ی مدلینگ از سال 1387 در تهران به پیشنهاد برادرش آغاز کرده و اکنون در دبی، امارات متحده‌ی عربی به فعالیت خود در این زمینه ادامه می‌دهد. او تاکنون با برند‌های معروفی از جمله دیور، تام‌فورد، دی اند جی و … همکاری داشته‌است.

نام: حمید فدایی
تاریخ تولد: 1367/04/03
ملیت: ایرانی
محل سکونت: دبی، امارات متحده‌ی عربی
وضعیت تاهل: متاهل (الناز گلرخ)
اینستاگرام: (533k) hamidfadaei

بیوگرافی حمید فدایی

حمید فدایی متولد 3 تیر 1367 در تهران است. او فارغ‌التحصیل لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و فعالیت خود را در حرفه‌ی مدلینگ از سال 1387 به پیشنهاد برادرش در تهران آغاز کرده‌ و اکنون در دبی به فعالیت خود در این زمینه ادامه می‌دهد. حمید فدایی مدتی است که با الناز گلرخ در رابطه‌ی عاشقانه به سر می‌برد.

سلبریتی بوتیک حمید فدایی

حمید فدایی پیش از مهاجرت به دبی، در کنار کار مدلینگ در زمینه‌ی فروش پوشاک زنانه فعالیت داشته است. سلبریتی بوتیک حمید فدایی در مرکز خرید تندیس تهران قرار دارد و او از طریق اینترنتی به فعالیت خود در زمینه‌ی فروش مانتو‌های زنانه در بوتیک خود ادامه می دهد.

خوانندگی حمید فدایی

حمید فدایی در اردیبهشت ماه 1399 همراه با الناز گلرخ، مدل و میکاپ آرتیست ایرانی، کلیپی منتشر کرده‌اند که به دلیل لهجه الناز گلرخ سوژه طنز شبکه‌های اجتماعی شده است. کاربران کلیپ او را مورد تمسخر قرار دادند و ویدئوهای طنزی ساختند. حمید فدایی در پاسخ به این حواشی گفت این کلیپ صرفا برای سرگرمی بوده است و ادعایی در خوانندگی ندارند.

پاسخ حمید فدایی به واکنش کاربران نسبت به کلیپ جدیدش با الناز گلرخ
پاسخ حمید فدایی به واکنش کاربران نسبت به کلیپ جدیدش با الناز گلرخ

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

هوشی؛ عضو گروه سونتین

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

متین کریم زاده؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیسرگرمی

انیس محمدی؛ همسر حسین ماهینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

آن سو هی؛ روابط عاشقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.