بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

حامد زمانی؛ خواننده ی انقلابی پاپ ایرانی

حامد زمانی خواننده ی انقلابی پاپ ایرانی است. موضوع کارهای او اغلب مذهبی یا در واکنش به اتفاقات سیاسی روز ایران می باشد. حامد زمانی با خواندن قطعه ی مرگ بر آمریکا در 13 آبان 1392 در برابر سفارت سابق آمریکا در ایران به شهرت رسید و در 2 بهمن 1392 در حسینیه ی نمایندگی ولی فقیه در ستاد کل سپاه توسط مقام معظم رهبری مورد تقدیر قرار گرفت.

نام: حامد زمانی
تاریخ تولد: 1367/01/21
ملیت: ایرانی
محل سکونت: اصفهان، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (الهه قرقانی، 1392)
اینستاگرام: (950k) hamedzamanioriginal

بیوگرافی حامد زمانی

حامد زمانی متولد 21 فروردین 1367 در میمه، اصفهان می باشد. پدرش معلم بازنشسته و مادرش خانه دار است. او فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته ی علوم سیاسی از دانشگاه تهران می باشد. حامد زمانی در سال 1392 با دختری بنام الهه قرقانی ازدواج کرده است.

فعالیت حامد زمانی در عرصه ی موسیقی

حامد زمانی از دوران کودکی شروع به قرائت قرآن کرده است. او در سال 1374 با تشویق پدرش علاوه بر قرائت قرآن در کلاس های موسیقی سنتی نیز شرکت کرد و دوره ی آواز را گذراند. اولین قطعه ی حامد زمانی با نام زینت آسمون درباره ی حسین بن علی در سال 1384 منتشر شد. او با خواندن قطعه ی مرگ بر آمریکا در 13 آبان 1392 در برابر سفارت سابق آمریکا در ایران به شهرت رسید و در 2 بهمن 1392 در حسینیه ی نمایندگی ولی فقیه در ستاد کل سپاه توسط مقام معظم رهبری مورد تقدیر قرار گرفت و پس از آن با توجه به تشویق مقام معظم رهبری، آهنگ گزینه های روی میز را در همان سال منتشر کرد.

جوایز حامد زمانی

حامد زمانی در اولین کنگره ی بین‌المللی امام هادی با ترانه ی حضرت ماه برگزیده ی این جشنواره شد. او همچنین در اولین جشنواره ی موسیقی ضد آمریکایی طبس که در سفارت سابق آمریکا در تهران برگزار شد با ترانه ی تحریم نفر برگزیده بخش ترانه شد.

حمایت حامد زمانی از امیر تتلو

حامد زمانی در مصاحبه ی از امیر تتلو حمایت کرده است و ظاهر غیر متعارف او را دلیلی بر بی اعتقاد بودن او نمی داند.

حمله ی موتورسواران به حامد زمانی

در روز جمعه 8 آبان 1394 دو موتورسوار ناشناس به ماشین حامد زمانی حمله کردند و شیشه های ماشین او را شکستند، اما در این حادثه حامد زمانی آسیبی ندید.

درگیری حامد زمانی با پلیس فرودگاه

در 3 مرداد 1398 خبر دستگیری حامد زمانی به علت حمل مواد مخدر رسانه ی شد و حتی ویدیوهای مبهمی از درگیری کلامی او با پلیس فرودگاه مهرآباد منتشر شد، اما اصل موضوع مربوط به وجود ادوات ممنوعه (وافور) در وسایل دوست همراه حامد زمانی بود که با اعتراض او به تفتیش، به جر و بحث با پلیس کشیده شد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی جئون بورام؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی ریو هوا یونگ؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *