بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

حامد برادران؛ خواننده و آهنگساز ایرانی

حامد برادران

حامد برادران یکی از خوانندگان و آهنگسازهای ایرانی است که در کار خود بسیار موفق بوده است. او در رشته مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده است. پدر او بسیار خوش صدا بود و این شد که ایشان نیز به سمت موسیقی برود و اکنون یک خواننده حرفه ای شده است. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

حامد برادران در 23 خرداد 1370 در تهران دیده به جهان گشود. همانطور که قبلا گفته شده پدر ایشان بسیار صدای خوبی داشت و قبلا تصمیم داشته که آلبوم تولید نماید، اما به دلیل موفق نشد به همین دلیل حامد از کودکی در خانه ای بزرگ شد که موسیقی حرف اول آن را می زد و او هم به موسیقی علاقه مند شد و خودش به صورت تجربی شروع به تمرین کرد، با سازها آشنا شد و پیانو و گیتار را بیشتر دوست داشت.

نام و نام خانوادگی حامد برادران
تاریخ تولد 23 خرداد 1370
حرفه خواننده، آهنگساز
شروع فعالیت از سال 1386 تاکنون
اینستاگرام hamedbaradaran
بیوگرافی حامد برادران

خوانندگی

حامد برادران موسیقی را با خوانندگی آغاز کرد، اما بعدها متوجه شدم که آهنگسازی و تنظیم آنها را بیشتر دوست دارم بدین صورت بود که چند قطعه از خود در رسانه های اجتماعی منتشر کردم که آهنگسازی آنها هم با خود او بود، اینطور شد که بین مردم شناخته شد و کم کم افراد برای همکاری به سراغ ایشان می رفتند و می خواستند که ایشان برای آنها آهنگسازی کند و این تنها دلیلی بود که با خوانندگی فاصله گرفتم و در حرفه آهنگسازی به صورت حرفه ای جلو رفتم.

مطالب پیشنهادی: شراره فرنژاد؛ بهترین نوازنده ایرانی

تنظیم و آهنگسازی

حامد برادران در سال 1386 بود که برای آهنگ امید علومی، تنظیم و آهنگسازی کرد و این شروع بسیار خوبی برای او بود و در سال 1390 نیز با سینا شعبانخانی وارد همکاری شد و با آهنگسازی آهنگ جادوی خاص هر دو این عزیزان توانستند به شهرت بالایی برسند. این خود باعث شد تا بعدها با خوانندگان مطرح ایران با نام محمد علیزاده، شهاب رمضان، مهدوی احمدوند، سامان جلیلی، خشایار اعتمادی، میثم ابراهیم و … وارد همکاری شود.

ادامه حرفه اصلی

حامد برادران در مصاحبه ای گفته، درست است که در حرفه آهنگسازی و تنظیم آن بسیار مهارت پیدا کردم اما بیشتر دوست دارم به همان حرفه اول خود که خوانندگی بود برگردم، همچنین گفته که خوانندگی برای من پشتوانه بسیار خوبی است و سعی خواهم کردم که قطعاتی را از خود منتشر نمایم و در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارم تا از این حرفه اصلی خود دور نمانم.

مطالب پیشنهادی: کیم مین جه؛ بازگیر و خواننده رپر کره جنوبی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

پادینا کیانی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیدا خلیق؛ بازیگری جوان و باتجربه

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیرین اسماعیلی؛ بازیگر فعال سینما و تلویزیون

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی عکاسی

مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *