بیوگرافی حامد آهنگی

بیوگرافی حامد آهنگی

حامد آهنگی در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۵۸ در بندر انزلی به دنیا آمد. او کمدین می بشد که طی سال های گذشته به مجریگری و بازیگری نیز روی آورده است. مقطع تحصیلی حامد آهنگی لیسانس می باشد، او همچنین موفق به دریافت دکترای افتخاری رشته بازیگری از دانشگاه علوم و فنون شده است که موفقیت بزرگی به شمار می رود. اغلب مردم او را با شوخی های بامزه اش می شناسند و از کمدین های پرطرفدار ایران به حساب می رود. جالب است بدانید از علایق حامد آهنگی در دوران نوجوانی، فوتبال بوده است و به طور حرفه ای بازی می کرده است.

نام حامد آهنگی
ملیت ایران، بندر انزلی
شغل استندآپ کمدین، مجری و بازیگر
تولد ۱۷ تیر ۱۳۵۸
اینستاگرام hamedahangi
بیوگرافی حامد آهنگی

شروع فعالیت

حامد آهنگی در ابتدا به دلیل علاقه بسیارش به فوتبال در این زمینه فعالیت می کرد که به دلایل شخصی دیگر این ورزش را ادامه نداد و تصمیم گرفت که کار دیگری را آغاز کند. او از زمانی که در سال دوم راهنمایی بود در جشن های دهه فجر به استعداد خود در زمینه استندآپ کمدین پی برد و از همان زمان تصمیم گرفت به طور حرفه ای این کار را دنبال کند. یکی از افرادی که باعث ایجاد انگیزه در حامد شد معلم حرفه و فن او بود که از او حمایت زیادی کرد. او مدتی هم به کیش سفر کرد و در آنجا به هنرنمایی پرداخت. شروع شناخته شدن و مشهور شدن حامد با اجرای کمدی و شوخی هایش در برنامه خندوانه به کارگردانی رامبد جوان بود. او در این برنامه بسیار دیده شد و باعث به شهرت رسیدن او شد.

همسر حامد آهنگی کست؟

حامد آهگی در سال ۱۳۸۶ بعد از آشنا شدن با خانم صفورا آغاسی با او ازدواج کرد. صفورا آغاسی نیز بازیگر بوده است و که امروزه فعالیت زیادی نمی کند. نتیجه زندگی مشترک آنها یک پسر به نام آراد (متولد ۱۳۹۲) می باشد.

مجریگری با شوتبال

حامد آهنگی بعد از شهرت در برنامه خندوانه به عنوان مجری در یرنامه شوتبال انتخاب شد. ان برنامه از طریق شبکه نسیم پخش می شود.

فضای مجازی

حامد آهنگی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام دارد، او در صفحه اینستاگرامش اغلب شوخی هایش را قرار می دهد که بازخورد خوبی نیز در بین طرفدارانش دارد. تعداد فالوئرهای پیج او تقریبا ۹۳۴ هزار نفر است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

امینم؛ سلطان رپ جهان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

دنزل واشنگتن؛ بازیگر مشهور آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *