بیوگرافی

کوان اون بی؛ خواننده کره جنوبی

کوان اون بی

کوان اون بی یکی از بهترین خواننده های حال حاضر کره جنوبی می باشد که در مجله شانس او را به شما عزیزان معرفی می کنیم. وی در سپتامبر سال ۱۹۹۵ در کره جنوبی چشم به دنیا گشود و با نام هنری ای که بخشی از نام اصلی وی بود یعنی اون بی به دنیای موسیقی کره جنوبی معرفی شد. در ادامه این مطلب به معرفی کوان اون بی و معرفی آثار وی می پردازیم. کوان اون بی یک خواننده، رقاص و عضو گروه موسیقی دخترانه کره ای به نام کازو بود. همانطور که بیان شد او در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۱۹۹۵ متولد شد. قبل از پیوستن به گروه کازو، کوان اون بی در مسابقه موسیقی معرفی ۴۸ شرکت کرده بود و در رتبه سوم قرار گرفت. او به عنوان رقاص اصلی و مرکز گروه کازو شناخته می شد و در علاوه بر خوانندگی، مهارت های رقص خود را نیز به نمایش می گذاشت. که سرانجام در سال ۲۰۱۴ از این گروه خداحافظی کرد و جدا شد.

بیوگرافی کوان اون بی

بعد از فعالیت در گروه کازو، کوان اون بی در دنیای موسیقی کره ای شهرت و محبوبیت زیادی کسب کرد. او در کنار فعالیت های گروه، به عنوان یک هنرمند منفرد نیز فعالیت می کند. کوان اون بی در سال 2021 به عنوان عضو گروه خوانندگی کره ای به نام وودز نیز فعالیت می کند. او با نام هنری اون بی در این گروه فعالیت می کند و به عنوان یک خواننده و رقاص در آن شناخته می شود. همچنین، کوان اون بی در طول فعالیت هایش در صنعت موسیقی، در برنامه های تلویزیونی و ویدیوهای موسیقی متنوعی نیز حضور داشته است. او با استعداد خود در رقص و خوانندگی، همچنین ظاهر خوبی که دارد، بین طرفداران خود محبوبیت زیادی دارد و به عنوان یکی از صورت های جذاب و استعدادمند صنعت موسیقی کره ای شناخته می شود.

کوان اون بی

فعالیت های مختلف اون بی

به علاوه از فعالیت های موسیقی، کوان اون بی همچنین در برنامه های تلویزیونی و واقعیت های تلویزیونی نیز حضور داشته است. او در برنامه هایی مانند Produce 48 وIdol Room شرکت کرده و توانایی های خود را در رقص و خوانندگی به نمایش گذاشته است. علاوه بر این، کوان اون بی همچنین در صنعت بازی های ویدیویی نیز فعالیت دارد. او به عنوان یک کاراکتر و صداپیشه در بازی های موبایلی مانند SuperStar IZ*ONE و Rebirth for you حضور داشته است و صدای خود را برای شخصیت های بازی ارائه می دهد. با استعداد خود در رقص، خوانندگی و بازیگری، کوان اون بی به عنوان یک هنرمند چندجانبه و چندمنظوره شناخته می شود. او با تلاش و استعداد خود در دنیای موسیقی و سرگرمی، همچنان در حال پیشرفت است و طرفداران بیشتری را به خود جذب می کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

گانگ دونگ وون؛ بازیگر مشهور کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی یونگ آه؛ بازیگر اهل کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *