بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

گلشید بحرایی؛ بازیگر ایرانی

گلشید بحرایی بازیگر، ،گریمور و چهره پرداز سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او نخستین بار در سال 1385 با فیلم سینمایی “محاکمه” پا به عرصه‌ی بازیگری گذاشت و با فیلم سینمایی “باور” ساخته بهرام درخشان به خوبی دیده شد.

نام گلشید بحرایی
ملیت ایرانی
محل سکونت تهران، ایران
فرزندان یک دختر (شهرزاد)
اینستاگرام golshidbahraee (141k)

بیوگرافی گلشید بحرایی

گلشید بحرایی متولد 18 خرداد در تهران، ایران است. او علاوه بر بازیگری به عنوان گریمور و چهره پرداز نیز در عرصه هنر فعالیت می‌کند. به نظر می‌رسد او یک ازدواج ناموفق داشته که حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به شهرزاد بود که چند سال پیش فوت کرده است.

گلشید بحرایی ۲ سال پس از مرگ فرزندش گفت: “مرگ تلخ دخترم، شهرزاد، همه چیزم را از من گرفت. دیگر دنیا برایم مثل قبل نبود و دست و دلم به هیچ کاری نمی رفت. اما پس از ۲ سال، عشق به هنر و آرامشی که در این عرصه وجود دارد، روح خسته‌ام را جلا داد و با کمک دوستانم دوباره کار هنری‌ام را آغاز کردم.”

گلشید بحرایی در عرصه‌ی هنر

گلشید بحرایی در مورد نحوه ورودش به عرصه هنر گفته است: “یک روز که در شهرک سینمایی بودم با خانم مهتاب کرامتی روبه رو شدم. نوع گریم او آنقدر برایم جالب بود که تصمیم گرفتم و عزمم را جزم کردم تا وارد این عرصه شوم.”

گلشید بحرایی به همین علت در کلاس‌های چهره پردازی شرکت کرد و در همین راستا زیر نظر استاد کیانی آموزش‌هایی را طی دوره‌هایی گذراند. بعد از تمام شدن کلاس‌های آموزشی از طریق یکی ار دوستانش با ایرج قادری آشنا شد و توانست برای اولین بار به عنوان بازیگر مقابل دوربین قرار گیرد. سپس برای پیشرفت کارش دوره‌های بازیگری را نزد مسعود کیمیایی نیز گذارند.

گلشید بحرایی نخستین بار در سال 1385 با فیلم سینمایی “محاکمه” پا به عرصه‌ی بازیگری گذاشت و با فیلم سینمایی “باور” ساخته بهرام درخشان به خوبی دیده شد.

گالری عکس‌های گلشید بحرایی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *