بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

جیزل؛ خواننده و رپر ژاپنی

اری اوچیناگا که با نام هنری جیزل شناخته می شود، خواننده و رپر مشهور اهل کشور ژاپن است که توانسته شهرت زیادی در سطح بین المللی به دست آورد. او اکنون به عنوان یکی از اعضای گروه موسیقی اسپا به فعالیت مشغول است و نقش رپر اصلی را بر عهده دارد. در ادامه مطلب بیوگرافی، زندگی شخصی و ناگفته های اری اوچیناگا را می خوانید و با آثار او بیشتر آشنا می شوید؛ با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

جیزل در 30 اکتبر سال 2000 در ژاپن متولد شد. او از دوران کودکی به موسیقی و هنر علاقه زیادی داشت و همین علاقه سبب شد که در بزرگسالی موسیقی را به عنوان حرفه اصلی خود انتخاب کند. او به زبان های ژاپنی، کره ای و انگلیسی مسلط می باشد. جیزل اکنون به عنوان یکی از اعضای گروه موسیقی اسپا فعالیت می کند. با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگیاری اوچیناگا
تاریخ تولد30 اکتبر 2000
محل تولدژاپن
شغلخواننده و رپر
اینستاگرامaespa_official (9.1m)
بیوگرافی اری اوچیناگا

عضویت در اسپا

اسپا یک گروه دخترانهٔ کره‌ای است که توسط اس‌ام اینترتینمنت تاسیس شد و از چهار عضو به نام های کارینا، جیزل، وینتر و نینگ‌نینگ تشکیل شده است. جیزل به عنوان رپر اصلی و وکالیست فرعی در این گروه فعالیت می کند. اسپا اکنون به عنوان یکی از گروه های موسیقی محبوب کره جنوبی در سطح بین المللی شناخته می شود.

مطالب پیشنهادی: کارینا؛ عضو گروه اسپا

گزیده آثار

  • مامبای سیاه، سال 2020
  • تا ابد، سال 2021
  • مرحله بعد، سال 2021

فعالیت در فضای مجازی

برنامه اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب و جذابی به شمار می رود که امروزه اکثر مردم در این شبکه فعالیت می‌ کنند. برخی برای گذراندن اوقات فراغت و برخی برای کارهایشان از آن استفاده می کنند. گروه اسپا از اکانت های پر طرفدار در اینستاگرام می باشد که دنبال کنندگان زیادی را به دست آورده است. شمار فالوئرهای پیج این گروه موسیقی در اینستاگرام بیش از 9.1 میلیون نفر می باشد.

مطالب پیشنهادی: ساندارا پارک؛ بازیگر و مدل کره جنوبی

زندگی شخصی

جیزل اکنون مجرد است و با کسی رابطه ای ندارد. او این روزها تمام توجه و تمرکز خود را روی کارش قرار داده است. او اکنون به همراه سایر اعضای گروه اسپا به عنوان سفیر برند ژیوانشی مشغول فعالیت است.

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی نا جه‌ مین؛ خواننده گروه NCT

بیوگرافی

بیوگرافی سو چانگ بین؛ بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

بیوگرافی کو جون هه؛ خواننده گروه آیکون

بیوگرافی

بیوگرافی کیم مین جو؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *