بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

غزال آخوندزاده؛ نوازنده پیانو

غزال آخوندزاده، نوازنده‌ی پیانو ایرانی، فارغ التحصیل هنرستان موسیقی و دانشجوی موسیقی در دانشگاه هنر و معماری است. او مدرس پیانو و موسس آکادمی پیانو غزال می‌باشد. غزال آخوندزاده همچنین عضو انجمن فرهنگی ایران_اتریش است.

نام: غزال آخوندزاده
تاریخ تولد: 1376/02/14
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (شهریار فاطمی، 1399)
اینستاگرام: (348k) ghazalpiano

بیوگرافی غزال آخوندزاده

غزال آخوندزاده متولد 14 اردیبهشت 1376 در تهران، ایران است. او از 5 سالگی با تشویق خانواده وارد کلاس‌های موسیقی ارف شد و پس از پایان دوره چند ماهه در این کلاس‌ها، یادگیری پیانو را زیر نظر خانم عظیمیان و آقای شبستری آغاز نمود. سپس با سبک پیانوی ایرانی آشنا شد و از کلاس‌های آموزشی سامان احتشامی بهره برد.

غزال آخوندزاده پس از پایان مقطع دبستان با حمایت خانواده در هنرستان موسیقی ادامه تحصیل داد و با ورود به هنرستان و بهره‌مندی از دانش و تجربیات اساتید بنام ایران مباحث تئوری موسیقی، سلفژ، هارمونی و تاریخ موسیقی و همچنین به عنوان ساز دوم، ساز زیبای سنتور را نیز فراگرفت.

ورود غزال آخوندزاده به انجمن فرهنگی اتریش

غزال آخوندزاده در مدت شش سال تحصیل در هنرستان تا به امروز، دوره‌های تخصصی پیانو کلاسیک را زیر نظر استاد امیر صراف گذرانده است. به موازات تحصیل در هنرستان به عضویت در انجمن فرهنگی اتریش در تهران درآمده و در کنار پروفسور شولتز، نوازنده و رهبر ارکستر بنام اتریشی، در مستر کلاس‌های برگزار شده در این انجمن به عنوان پیانیست همکاری داشته است.

غزال آخوندزاده، مدرس پیانو

غزال آخوندزاده از سال 1392 شروع به انتقال آموخته‌های خود به کودکان وهنرجویان علاقه‌مند نمود. او در همان سال با قبولی در کنسرواتوار شهر وین مجوز حضور در کشور اتریش، جهت ادامه تحصیل را دریافت نمود، اما با توجه به شرایط سنی (16 سالگی) دوره‌های تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور را به زمان دیگری موکول نمود.

آکادمی پیانو غزال

غزال آخوندزاده در سال 1396 با توجه به گسترش فعالیت‌های آموزشی ساز پیانو، آکادمی پیانو غزال را تاسیس نمود. او در این مرکز خصوصی با همکاری مدرسین تحصیل کرده در رشته موسیقی، در خدمت علاقه‌مندان این رشته هنری می‌باشد.

افشاگری مهدی رستم‌پور از غزال آخوندزاده

مهدی رستم‌پور که اخیرا در صفحه اینستاگرام شخصی خود، درباره شاخ‌های اینستاگرامی دست به افشاگری زده، اینبار درباره‌ی غزال آخوندزاده افشاگری کرده است. به گفته‌ی او، غزال آخوندزاده صدا را از روی نوازنده‌‌ی اصلی بر روی تصاویر خودش پیاده می‌کند، به گونه‌ی که انگار خودش در حال نواختن پیانو است.

در همین راستا فرانچسکو پارینو (Francesco Parrino)، نوازنده‌ی پیانو ایتالیایی، با انتشار پستی در صفحه‌ی رسمی اینستاگرامش، عنوان کرد: “شخصی به نام غزال آخوندزاده با 350 هزار فالوئر، آهنگ من و بسیاری دیگر از پیانیست‌ها را دزدیده است.”

زندگی شخصی غرال آخوندزاده

غزال آخوندزاده در 29 مرداد 1399 با انتشار عکس در صفحه‌ی رسمی اینستاگرامش، اعلام کرد با شخصی به نام شهریار فاطمی، عقد کرده است.

گالری عکس‌های غزال آخوندزاده

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

جانگ مینهو؛ خواننده معروف کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی چوی جونگ وون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین هیون جون؛ بازیگر مرد کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی جین ووک؛ بازیگر اهل کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *