بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

گرشا رضایی؛ خواننده ایرانی

بیوگرافی گرشا رضایی

بیوگرافی گرشا رضایی

گرشا رضایی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۳ در لرستان به دنیا آمد. او خواننده، آهنگشاز و نوازنده است. گرشا رضایی به سبب صدای زیبا و دلنشینش در بین مردم شناخته شد. سبک خوانندگی او پاپ می باشد و یکی از خوانندگان برتر در این سبک می باشد. گرشا رضایی هنوز مجرد است و به پیشرفت در موسیقی فکر می کند. گرشا رضایی یکی از خوانندگانی می باشد که به ظاهر و تیپ خودش خیلی اهمیت می دهد و همیشه آراسته است.

نام گرشا رضایی
ملیت ایران، لرستان
شغل خواننده، آهنگساز و نوازنده
سبک پاپ
تولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۳
اینستاگرام garsharezaei
بیوگرافی گرشا رضایی

شروع فعالیت

گرشا رضایی به سبب علاقه اش در کودکی به موسیقی در نوجوانی با شرت در کلاس های آموزش موسیقی گیتار را فراگرفت. او بعد از آموختن گیتار در سبک های مختلف به ساز های دیگری همچون پیانو و کمانچه روی آورد و آنها را نیز به خوبی یاد گرفت. او بعد از آموختن موسیقی و ساز ها به طور حرفه ای با آهنگسازی وارد این حرفه شد. او علاوه بر آهنگسازی در اوقات فراغتش تدریس نیز می کند.

اولین تجربه خوانندگی

گرشا رضایی در سال ۱۳۹۲ به طور حرفه ای خوانندگی را شروع کرد. البته ناگفته نماند گرشا رضایی نوازندگی را بیشتر از خوانندگی دوست دارد و ترجیح می دهد که بنوازد. او علت این ماجرا را دست های پشت از پرده موسیقی بیان کرده است. با این حال این خواننده خوش صدا توانسته است طرفداران زیادی به دست بیاورد و به شهرت برسد. گرشا رضایی در سال ۱۳۹۸ نخستین کنسرت خودش را در سالن نمایشگاه بین المللی برج میلاد برگزار کرد. ا در اولین تجربه کنسرت خیلی موفق ظاهر شد و جمعیت زیادی در این کنسرت حضور یافتند.

آیا گرشا رضایی ازدواج کرده است؟

گرشا رضایی تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. آنطور که به نظر می رسد این خواننده محبوب قصد ازدواج ندارد و تمام تمرکز خودش را در جهت موفقیت در موسیقی به کار گرفته است.

گزیده آثار

فضای مجازی

گرشا رضایی با وجود فعالیت کمش در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام، توانسه است طرفداران زیادی را از آن خود کند. جالب است بدانید صفحه اینستاگرام او حدودا ۱/۹ میلیون نفر دنبال کننده دارد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مریم خسروانی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر زهره سادات میرشاکی؛ متخصص طب فیزیکی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

اد شیرن؛ خواننده مشهور انگلیسی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

تیلور سویفت؛ خواننده ترکیبی پاپ و کانتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *