بیوگرافیحوزه‌ی سبک زندگی

فلورا هادی؛ بلاگر لایف استایل

فلورا هادی یکی از بلاگر های مشهور ایرانی است و در سبک لایف استایل فعالیت می کند. او روزانه عکس ها و فیلم هایی از سبک زندگی خانوادگی خود در فضای مجازی منتشر می کند و توانسته از این طریق به دنبال کنندگان زیادی دست یابد. اگر قصد دارید با زندگی نامه فلورا هادی بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

فلورا هادی بلاگر ایرانی در سبک لایف استایل و سبک زندگی است. او در ایران متولد شده و رشد کرده است، اما اکنون در شهر سیدنی استرالیا زندگی می کند. فلورا یکی از بهترین بلاگرهای ایرانی در این سبک است و زندگی دلنشینی دارد. او روزانه به انتشار پست هایی از زندگی شخصی خود می پردازد و توانسته به شهرت زیادی دست یابد. او دارای مدرک دانشگاهی مهندسی نرم افزار است.

بیشتر بخوانید: کیارا فرانی؛ فشن بلاگر ایتالیایی

آغاز فعالیت

فلورا هادی اکنون به عنوان بلاگر لایف استایل، سفر و زیبایی در حال فعالیت می باشد. او مدت ها قبل شروع به کار کرد و روز به روز فعالیت خود را گسترش داد. او اکنون توانسته به شهرت بسیار زیادی دست یابد و طرفداران زیادی را به صفحه شخصی خود جذب نموده است.

فعالیت در فضای مجازی

فلورا هادی بلاگر سبک زندگی ایرانی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. او در صفحه شخصی خود با نام flora.hadi فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست هایی در زمینه بلاگری سبک زندگی، سفر و زیبایی می پردازد. او اکنون 893 هزار دنبال کننده دارد. این تعداد برای یک بلاگر آمار بسیار خوبی است. فلورا یک کانال یوتیوب نیز دارد. کانال یوتیوب فلورا اکنون 437 مشترک دارد و روز به روز در حال رشد است.

زندگی شخصی

فلورا هادی با شهاب عطار ازدواج کرده و ثمره این زندگی دختری به نام رز می باشد. شهاب عطار مهندس شبکه و بلاگر می باشد.

عکسی از فلورا هادی به همراه همسر و فرزندش

درآمد

فلورا با فعالیت بلاگری در اینستاگرام درآمد فوق العاده خوبی دارد. او در صفحه شخصی خود به تبلیغ در پست و اینستاگرام می پردازد و از این راه هم کسب درآمد می کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

لی جی آه؛ رابطه با جونگ وو سونگ

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

جانوی کاپور؛ علایق و ناگفته ها

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

یسنا میرطهماسب؛ شهرت با ملکه گدایان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کوان نارا؛ عضو گروه هلو ونوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.