بیوگرافیکسب و کار

فریال نیکفر؛ چهره اینستاگرامی

بیوگرافی فریال نیکفر

بیوگرافی فریال نیکفر

فریال نیکفر متولد دهه هشتاد می باشد و با فعالیت در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام در بین مردم شناخته شد و به شهرت رسید. او برخلاف سن پایینش، موفق شده است که شهرت خوبی به دست بیاورد، یکی از دلایل بزرگ موفقیت او استعداد و خلاقیتی است که در این مسیر به کار گرفته است. فریال نیکفر تاکنون ازدواج نکرده است و تنها به رشد فعالیت کارش تمرکز کرده است. او در رشته کامپیوتر تحصیل کرده است.

نام فریال نیکفر
ملیت ایرانی
شغل سلبریتی، تبلیغات اینستاگرامی
تولد ۱۳۸۲
اینستاگرام ferial_nik
بیوگرافی فریال نیکفر

شهرت و فعالیت های فریال نیکفر

فریال نیکفر در فضای مجازی فعالیت زیادی می کند و برای به دست آوردن فالوئر و مخاطب تاکنون کارهای متفاوتی انجام داده است. او در ابتدا با منتشر کردن فیلم های جالب و خنده دار به اصطلاح طنز وارد فضای مجازی شد. او بعد از گذشت مدتی از آغاز فعالیتش در اینستاگرام، شروع به ساختن دابسمش کرد و با انتشار آنها در فضای مجازی توانست به شهرت زیادی دست یابد. البته فریال نیکفر از شکیب غلامی که او نیز از چهره های اینستاگرامی می باشد نیز در کارهایش کمک می گیرد و در بیشتر فیلم ها و دابسمش های همدیگر حضور دارند.

آیا فریال نیکفر با شکیب غلامی ازدواج کرده است؟

رابطه فریال نیکفر و شکیب غلامی رابطه ای کاری است و آنها تاکنون صحبتی از ازدواج نکرده اند. با توجه به سن کم آنها بعید به نظر می رسد که آنها تا چند سال دیگر ازدواج بکنند. طبق گفته های فریال نیکفر رابطه او با شکیب غلامی در آینده نیز کاری خواهد بود و قصد ازدواج کردن با یکدیگر را ندارند، همچنین او بیان کرد که برنامه های بیشتری در مورد کار با شکیب دارد.

عمل زیبایی!

فریال نیکفر نیز همچون دیگر افراد مشهور تغییراتی را در صورتش به وجود آورده است. در نگاه اول شاید افراد فکر کنند که او چندین بار عمل کرده است اما با توجه به شواهد او تنها بینی خودش را عمل کرده است و همین باعث جذابیت او شده است.

منبع درآمد

فریال نیکفر به سبب شهرتش در فضای مجازی به درآمد نیز رسیده است. او با قبول تبلیغات و قرار دادن آنها در صفحه اش توانسته است به درآمد خوبی برسد. درآمد او روز به روز درحال افزایش می باشد.

فضای مجازی

فریال نیکفر با توجه به انتشار فیلم طنز و دابسمش در پیج اینستاگرامش تاکنون ۲۶۸ هزار نفر دنبال کننده دارد هرچند امکان دارد که در آینده تعداد فالوئرهای او افزایش یابد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مریم خسروانی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر زهره سادات میرشاکی؛ متخصص طب فیزیکی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

اد شیرن؛ خواننده مشهور انگلیسی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

تیلور سویفت؛ خواننده ترکیبی پاپ و کانتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *