بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

بیوگرافی فرشته حسینی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافی فرشته حسینی

بیوگرافی

فرشته حسینی متولد ۶ اردیبهشت ۱۳۷۶ در تهران به دنیا آمد. پدر و مادر او مهاجر و افغانستانی‌ تبار هستند اما فرشته در تهران به دنیا امده است. در نتیجه او اصالتی افغانستانی، ایرانی دارد. فرشته حسینی ۶ خواهر و یک برادر نیز دارد که رابطه ی بسیار خوبی با آنها دارد. او از کودکی به بازیگری علاقه داشته است و همین سبب موفقیت او در بازیگری شده است. البته تلاس های او هم نباید نادیده گرفت! چندی پیش خبر ازدواج او منتشر شد که در ادامه به آن می پردازیم.

نام فرشته حسینی
ملیت افغانستانی، ایرانی
شغل بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون
تولد ۶ اردیبهشت ۱۳۷۶
همسر نوید محمدزاده
اینستاگرام fereshtehosseini
بیوگرافی فرشته حسینی

آغاز بازیگری

بعد از شکل گیری علاقه بازیگری در فرشته حسینی او در کلاس های بازیگری شرکت کرد. اصغر محبی، مهتاب نصیرپور، محمد رحمانیان و… از جمله استادان او بوده اند که به گفته خود فرشته کمک بسیار زیادی به او در حوزه بازیگری کرده اند. اما نخستین فعالیت هنری این بازیگر افغان در ایران، زمانی که ۹ سال داشت با تئاتر آغاز شد و اکنون توانسته است به بازیگر شناخته شده ای در ایران تبدیل شود. او در سال  ۱۳۹۴ با ایفای نقش در فیلم من یک دختر شادم به کارگردانی سامره رضایی برای اولین بار جلوی دوربین رفت. اوج شهرت او زمانی رقم خورد که در فیلم رفتن به کارگردانی نوید محمودی بازی کرد و توانست موفقیت بزرگی را به دست بیارد. او با بازی در این فیلم در جشنوارهٔ بین‌المللی فیلم مراکش موفق به کسب بهترین بازیگر زن شد.

ایفای نقش در سریال محبوب و پرطرفدار قورباغه

خانم حسینی در سریال جذاب قورباغه به کارگردانی هومن سیدی نیز ایفای نقش کرده است که باعث افزایش محبوبیت او در بین مردم شده است. او در این فیلم نقش لیلا (خواهر نوری) را برعهده داشت که از پس این نقش هم بسیار خوب برآمد و توانست انتظارات را برآورده کند. در این سریال بازیگران شناخته شده ای همچون نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، هومن سیدی، مهران غفوریان و … نیز حضور داشته و به ایفای نقش می پرداختند.

ازدواج با نوید محمدزاده

پس از آشنا شدن خانم فرشته حسینی با نوید محمد زاده در فیلم قورباغه آنها با یکدیگر ازدواج کردند. با قرار دادن پستی در اینستاگرام آقای محمدزاده این موضوع تائید شد.

گزیده آثار

  • رفتن
  • یلدا
  • شکستن همزمان بیست استخوان
  • سونامی
  • هفت و نیم
  • قورباغه و…

فضای مجازی

تعداد فالوئرهای فرشته حسینی در اینستاگرام تقریبا ۷۴۱ هزار نفر است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

هوشی؛ عضو گروه سونتین

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

متین کریم زاده؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیسرگرمی

انیس محمدی؛ همسر حسین ماهینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

آن سو هی؛ روابط عاشقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.