بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

فرزانه فصیحی؛ ورزشکار دو و میدانی

فرزانه فصیحی بانوی ورزشکار ایرانی در رشته دو و میدانی است. او تا کنون در مسابقات زیادی شرکت نموده و توانسته افتخارات زیادی برای ایران کسب کند. او در المپیک توکیو نیز حضور داشت. فرزانه علاوه بر فعالیت حرفه ای ورزشی به بلاگری نیز مشغول است و توانسته طرفداران زیادی به دست آورد. اگر قصد دارید با زندگی نامه فرزانه فصیحی بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

فرزانه فصیحی در 21 دی ماه سال 1371 در شهر اصفهان متولد شد. او در دانشگاه در رشته تربیت بدنی تحصیل کرد و اکنون لیسانس این رشته را دارد. فرزانه در خانواده ای ورزشکار متولد شد و همین مسئله باعث پیشرفت او در ورزش گشت. این بانوی ورزشکار ایرانی تا کنون افتخارات زیادی برای ایران کسب کرده است. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: لیلا رجبی؛ ورزشکار تبعه ایران

آغاز فعالیت ورزشی

فرزانه فصیح از دوران کودکی به ورزش علاقه مند بود. او در دوران کودکی خود رشته ورزشی ژیمناستیک را فرا گرفت و توانست به سطح قهرمانی این رشته برسد. فرزانه در دوران نوجوانی تصمیم گرفت رشته ورزشی جدیدی را دنبال کند و ناگهان وارد رشته دو و میدانی شد و توانست به افتخارات زیادی دست یابد.

افتخارات

  • مدال نقره بخش تیمیِ رشتهٔ دوی ۴ در ۴۰۰ متر امدادی در هفتمین دورهٔ مسابقات قهرمانی دو و میدانی داخل سالن آسیا، سال 2016
  • مدال برنز رشتهٔ دو ۶۰ متر هشتمین دورهٔ مسابقات قهرمانی دو و میدانی داخل سالن آسیا، سال 2018
  • رکورددار دو ۶۰ متر زنان ایران
  • کسب رکورد ۷/۲۹ ثانیه در مسابقه دوی ۶۰ متر در بلگراد صربستان، سال 2020

بلاگری ورزشی

فرزانه علاوه بر فعالیت حرفه ای ورزشی به بلاگری در زمینه ورزش نیز مشغول است و هر روز در پیچ شخصی خود عکس ها و فیلم هایی منتظر می کند و مردم را به ورزش تشویق می کند. او توانست دنبال کنندگان زیادی از طریق ورزش و بلاگری به دست آورد.

فعالیت در فضای مجازی

فرزانه فصیحی بانوی ورزشکار ایرانی است و در اینستاگرام فعالیت می کند. او در صفحه شخصی خود با نام farzanehfasihi1 فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست هایی در زمینه ورزش می پردازد. او اکنون 195 هزار دنبال کننده دارد. این تعداد برای یک ورزشکار آمار بسیار خوبی است.

بیشتر بخوانید: مهدی توتونچی؛ مجری و گوینده جنجالی شبکه ورزش

زندگی شخصی

فرزانه در سال 1398 با امیر حسینی ازدواج کرد. امیر حسینی خبرنگار ورزشی و مدیر اسبق روابط عمومی فدارسیون والیبال بود.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

لی جی آه؛ رابطه با جونگ وو سونگ

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

جانوی کاپور؛ علایق و ناگفته ها

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

یسنا میرطهماسب؛ شهرت با ملکه گدایان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کوان نارا؛ عضو گروه هلو ونوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.