بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

فرجام جعفرپور؛ روانپزشک ایرانی

فرجام جعفرپور، روانپزشک و پژوهشگر مسائل روان است. او با صحبت‌ها و سخنان نوآورانه‌‌‌اش درباره‌ی مصائب روان انسان معاصر، مخاطبان بسیاری را در فضاي مجازي به خود جلب کرده است.

نام: فرجام جعفرپور
تاریخ تولد: 1359/12/24
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (دکتر مژده یوسفی)
اینستاگرام: (225k) farjamcenter

بیوگرافی فرجام جعفرپور

فرجام جعفرپور متولد 24 اسفند 1359 در تهران، ایران است. او در یک خانواده‌ی مذهبی در محله‌ی جنوب تهران (انتهای شاهپور و امیریه) بزرگ شده و یک خواهر و یک برادر دارد. فرجام جعفرپور یک سال همراه با پدرش در 15 سالگی مشغول به ساخت و ساز شد و از ۱۶ تا ۱۷ سالگی در خرده فروشی لباس (صنعت مد) گذراند. سپس در سن ۱۸ سالگی تحت نظارت پدرش، به مدت ۱۸ ماه در املاک مشغول به کار شد.

فرجام جعفرپور در سال 2000 در دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد تهران پذیرفته شد، اما پس از 5 سال از ادامه‌ی تحصیل انصراف داد و به هند مهاجرت کرد. پس از مهاجرت به هند، در سال 2010 از طریق یکی از دوستانش در دانشگاه شهر پونا پذیرش گرفت و در رشته‌ی روانپزشکي به تحصیل پرداخت. او در کنار تحصیل در دانشگاه به کارهای مختلفی از جمله عکاسی در هتل‌ها و فیلمبرداری برای مدل‌ها پرداخت و این باعث شد تا در مورد صنعت مد و طراحی لباس‌های زنانه اطلاعات بسیاری کسب کند.

فرجام جعفرپور پس از اتمام دانشگاه به ایران بازگشت و بعد از گذشت حدود 2 سال با همسرش، دکتر مژده یوسفی (متخصص داخلی و بلاگر ایرانی)، آشنا شد. آن‌ها پس از 1 سال و نیم دوستی با یکدیگر عقد کردند.

فرجام جعفرپور با تشویق همسرش تمرین لایف کوچینگمو را در 33 سالگی شروع کرد و پس از 3-5 سال به عنوان بهترین درمانگر بدون مجوز و بهترین مربی سراسر کشور و منطقه (خاورمیانه) شناخته شد. او موسس کلوپ فرجام سنتر است و در کنار کار اصلی‌اش در زمینه‌ی فروش لباس‌‌های زنانه فعالیت می‌کند.

افشاگری مهدی رستم‌پور در مورد دکتر فرجام جعفرپور

مهدی رستم‌پور که اخیرا در صفحه اینستاگرام شخصی خود، درباره‌ی سلبریتی‌ها و شاخ‌های اینستاگرامی دست به افشاگری زده، اینبار درباره‌ی فرجام چعفرپور افشاگری کرده است. طبق گفته‌ی او، فرجام جعفرپور پزشک نیست و تنها عکاس هتل بوده است.

افشاگری مهدی رستم‌پور درباره‌ی دکتر فرجام جعفرپور
افشاگری مهدی رستم‌پور درباره‌ی دکتر فرجام جعفرپور

گالری عکس‌های فرجام جعفرپور

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *